Wydarzenia

Bilety na mecz Śląsk vs. Cracovia

2020-09-29 10:00:00
Walczymy o kolejne zwycięstwo w sezonie! W piątek, 2 października, o godz. 20:30 WKS podejmie na Stadionie Wrocław Cracovię w 6. kolejce PKO Ekstraklasy 2020/21. Kibicuj z trybun, bo #ToJestTwójKlub!
Zachęcamy do kupna biletów na mecz Śląska z Cracovią. Dla WKS-u będzie to trzecie domowe spotkanie w tym sezonie. Wcześniej Wojskowi pokonali Piasta (2:0) oraz zremisowali z Lechem (3:3). Podobnie jak w zeszłym sezonie, tak i teraz spotkania na Stadionie Wrocław obfitują w emocje i bramki. Tym razem przed drużyną Vitezslava Lavički wyzwanie w postaci Pasów, które rozpoczęły rozgrywki z pięcioma punktami ujemnymi, ale są już nad "kreską". W starciach z Cracovią w poprzednim sezonie Śląsk wywalczył u siebie sześć punktów po dwóch świetnych meczach z pięknymi golami. Zapraszamy na trybuny, by wspomóc WKS w walce o kolejne zwycięstwo!Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 50% pojemności stadionu, ze specjalnym rozkładem miejsc, umożliwiającym zachowanie odpowiedniego dystansu społecznego. 

Kibice mają obowiązek zasłaniania ust i nosa podczas poruszania się po terenie stadionu, aż do momentu zajęcia swojego miejsca.

Rodziny oraz osoby będące w stałym pożyciu mogą wybierać miejsca obok siebie w jednej transakcji, system automatycznie wygeneruje bufor bezpieczeństwa wokół miejsc tych osób

Informujemy, że w związku z ograniczoną pulą biletów oraz sprzedażą tylko on-line, nie będą obowiązywać promocje biletowe jak "Nasz Wrocław", czy promocje dla szkół.

Sprzedaż biletów prowadzona będzie wyłącznie on-line (również przez pośredników, jak salony Kolporter - ich lista niżej), a miejsce wyznaczone na bilecie jest bezwzględnie obowiązujące.

Jeśli chcesz mieć ze sobą bilet na urządzeniu mobilnym wybierz opcje "bilet mobilny", ponieważ bilet w formacie pdf służy do wydruku.
 
OTWARTA SPRZEDAŻ

Wejściówki można kupować jedynie za pośrednictwem strony www. Sprzedaż trwać będzie do 45. minuty meczu lub do wyczerpania dostępnej puli biletów. Dostępne będą również bilety do strefy VIP, z ograniczonym cateringiem. 

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym cennikiem i na stronę bilety.slaskwroclaw.pl


W związku z wdrażaniem nowego systemu biletowego konieczne będzie założenie konta nawet przed osoby posiadające je w starym systemie. To bardzo proste. Po wejściu na stronę bilety.slaskwroclaw.pl należy kliknąć przycisk „Załóż/aktywuj konto”, a następnie wpisać swój PESEL. System znajdzie Twoje imię i nazwisko w dotychczasowej bazie, ale poprosi o uzupełnienie danych - adresu email (może być ten sam co dotychczas) i hasła dostępu. Po uzupełnieniu danych i zaakceptowaniu zgód kliknij znajdujący się pod treścią zgód przycisk "Załóż/aktywuj konto”. Wówczas na podany przez Ciebie adres email przyjdzie wiadomość z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć. I gotowe!

Jeśli chcesz mieć ze sobą bilet na urzadzeniu mobilnym wybierz opcje "bilet mobilny", ponieważ bilet w formacie pdf służy do wydruku.

Sprzedaż stacjonarna

Bilety można nabywać również w salonach Kolportera, gdzie jest prowadzona sprzedaż za pośrednictwem strony internetowej bilety.slaskwroclaw.pl. Poniżej lista punktów, w których można w ten sposób kupić bilety:

1. Kolporter, Galeria Magnolia Park, ul. Legnicka 58, czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 9-21.

2. Kolporter Galeria Wnętrz Domar, ul. Braniborska 14, czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20, w niedziele handlowe 10-16.

3. Kolporter, ul. Nowowiejska 31, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7-18, w soboty 8-18, w niedziele w godz. 10-14.

4. Kolporter Pasaż Grunwaldzki, czynne poniedziałek- czwartek 9-21, piątek- sobota 9-22, niedziele handlowe 10-20.

5. Kolporter, Galeria Handlowa Sky Tower, poziom 0, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21, w niedziele w godz. 10-20.

6. Kolporter, ul. Hubska 102/118 (supermarket Auchan), czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 7-21, w piątki i soboty w godz. 7-22, w niedziele w godz. 9-20.

7. Kolporter, Galeria Sylwia, ul. Krakowska 1, czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-19:30, w soboty w godz. 7:30-18.

8. Kolporter, Centrum Handlowe Borek, Hallera 52, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-21.

9. Sklep Fan-Sport, ul. Milickiej 18, Trzebnica, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16, w soboty w godz. 10-13. 

10. Canal+ Salon Premium, Centrum Handlowe Astra, ul. Horbaczewskiego 4/6, Wrocław, czynne od poniedziałku do soboty w godz. 9-20.


VOUCHERY

Na stronie internetowej można również wymieniać na bilety kody z voucherów zakupionych w ramach akcji #WszyscyZaŚląskiem. Jeden kod = jeden bilet. Można je wymieniać do końca rozgrywek 2020/21. Zapraszamy na stronę bilety.slaskwroclaw.plPARKING

Zmianie uległy zasady parkowania samochodów podczas meczów. Firma Vector Software wydzierżawia od Stadionu Wrocław część parkingu i będzie nim zarządzać. Spowoduje to również zmiany dot. parkingu w czasie spotkań Śląska:
 
- otwarty zostanie nowy, ogólnodostępny dla kibiców parking w Stefie B – Broadcast
- zmianie ulegną formy opłat za bilet - będą one uiszczane się po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie PAYSTATION lub u mobilnych osób wyznaczonych przez operatora parkingów. Przy opłacie obowiązkowo należy podać numer tablic rejestracyjnych

Cennik opłat i strefy parkowania na mapce poniżej:
Uwaga!
Bilet do strefy VIP oraz bilet na trybunę A NIE UPRAWNIA do darmowego parkowania na obiekcie. Bilet należy zakupić po zaparkowaniu w parkometrze (gotówka lub karta). W przypadku zainteresowania zakupem karnetów parkingowych na cały sezon, gwarantujących dostępność miejsca, prośba o kontakt na adres parkingwroclaw@vectorsoft.pl.


Mecz Śląsk Wrocław vs. Cracovia w piątek, 2 października, o godz. 20:30 na Stadionie Wrocław.


W razie pytań lub problemów z kupnem biletów lub wymianą voucherów prosimy o kontakt z działem kas Śląska Wrocław (godziny pracy: 9-17): 
Tel.: (71) 750-00-83
Kom.: 881-094-686
E-mail: kasy@slaskwroclaw.pl

Wszystkich kibiców zapraszamy do zapoznania się z dostosowanym do czasów pandemii REGULAMINEM IMPREZY MASOWEJ
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław