Wydarzenia

Bilety na Śląsk w salonach Kolportera!

2017-02-13 10:30:00
Wrocławski klub podpisał umowę o współpracy z Kolporterem. To wspaniała wiadomość dla kibiców WKS-u, którzy mogą już kupować bilety na mecze swojej ukochanej drużyny w salonach prasowych firmy.
Wejściówki na spotkania Śląska są już dostępne w czterech punktach Kolportera we Wrocławiu: przy ul. Oleśnickiej 27 i Nowowiejskiej 31/33 oraz w galerii Sky Tower na poziomie 0 i Alei Bielany. Docelowo fani Trójkolorowych będą mogli je kupować w ponad 20 punktach, zlokalizowanych na terenie województwa dolnośląskiego – poza Wrocławiem również m. in. w Legnicy, Dzierżoniowie, Bolesławcu, Nowej Rudzie, Kamieńcu Ząbkowickim, Świdnicy, Żmigrodzie, Bielawie, Strzegomiu, Oławie czy Jeleniej Górze. O uruchomieniu kolejnych punktów będziemy na bieżąco informować na naszej stronie.
 
-  Cieszymy się że drużyna z tak dużym potencjałem i tradycjami jak Śląsk Wrocław dołączyła do grona naszych partnerów. Mamy nadzieję, że dzięki naszej współpracy kibice będą mieli znacznie ułatwiony dostęp do biletów - mówi Arkadiusz Parlicki z Biura Handlowego Kolportera. – Informacje o tym, w których naszych punktach będzie można kupić bilety kibice znajdą na stronie klubu.
 
Na mapie Wrocławia pojawiły się więc cztery nowe punkty sprzedaży biletów. Przypominamy, że wejściówki na mecze Śląska można nabyć także w 9 miejscach we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz kupując je online na bilety.slaskwroclaw.pl
 
Kolporter, w zakresie dystrybucji biletów, współpracuje z wieloma klubami sportowymi z LOTTO Ekstraklasy.
 

Zobacz również