Wydarzenia

Bilety na Śląsk w sieci Eventim!

2018-11-26 08:59:00
Od meczu Śląska Wrocław z Lechią Gdańsk bilety na mecze WKS-u można kupować za pośrednictwem Eventim.pl!

Eventim jest wiodącym dystrybutorem biletów w Europie. To firma, która pośredniczy w sprzedaży wejściówek na setki i tysiące koncertów, spektakli, wydarzeń sportowych oraz rozrywkowych. Firma istnieje od 2009 roku i działa w kilkudziesięciu krajach na terenie Starego Kontynentu.

Śląsk Wrocław jest pierwszym klubem piłkarskim w Polsce, na mecze którego wszystkie bilety można kupować za pośrednictwem Eventim.

Najlepszą formą zakupu biletów jest skorzystanie z aplikacji mobilnej. Dzięki aplikacji EVENTIM PL możesz zamówić oryginalne bilety w dowolnym miejscu i czasie. Łatwo, bezpieczne i w wygodny sposób. Aplikacja jest do pobrania zarówno z Google Play jak i AppStore. Można ją pobrać TUTAJ. Zachęcamy i polecamy!

Bilety można kupować również za pośrednictwem strony internetowej eventim.pl. Podobnie jak w aplikacji, można tutaj przejrzeć dostępne miejsca na planie stadionu, wybrać jaki bilety chcemy kupić, na jaką trybunę, normalny czy ulgowy, z parkingiem czy nie. A może wejściówkę VIP? Na każdy mecz osobna pula biletów ze wszystkich kategorii będzie sprzedawana wyłącznie za pośrednictwem sieci Eventim.

Niezwykle ciekawą możliwością, którą stwarza kibicom współpraca Śląska i Eventim, jest kupno biletów w stacjonarnych punktach sprzedaży, współpracujących z siecią Eventim. W samym tylko Wrocławiu takich punktów jest 13 (ich lista TUTAJ). Są to m.in. sklepy Media Markt. Z punktów sprzedaży można korzystać w całej Polsce.

Zachęcamy do korzystania z oferty, pobierania aplikacji EVENTIM PL i wspierania Śląska. Bo #ToJestTwójKlub!

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z adresem mailowym kasy@slaskwroclaw.pl

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również