Wydarzenia

Bilety on-line dłużej dostępne!

2019-08-28 13:00:00
Zachęcamy do zakupu biletów on-line na mecze Śląska Wrocław! Teraz wejściówki przez internet będzie można kupić dłużej - nawet do 15 minut po rozpoczęciu spotkania!
Bilety on-line to najwygodniejszy sposób kupna wejściówek na mecze WKS-u. Zakupu dokonuje się szybko, sprawnie i kiedy tylko się chce - system jest otwarty 24 godziny na dobę. Wystarczy smartphone, komputer lub jakiekolwiek urządzenie z dostępem do internetu oraz kilka minut czasu.

Strona internetowa, dedykowana sprzedaży biletów na spotkania Śląska to bilety.slaskwroclaw.pl. Z jednego założonego tam konta można kupić wejściówki nawet dla 10 osób. Potrzebne dane to imię, nazwisko oraz numer PESEL. Bilet można samodzielnie wydrukować lub zapisać na urządzeniu mobilnym i przyłożyć kodem kreskowym do czytnika przy wejściu na stadion.

W tym sezonie coraz więcej kibiców WKS-u korzysta z możliwości zakupu biletów on-line. Najpierw na meczu z Piastem, a potem z Cracovią, ustanawiany zostawał rekord w procentowej sprzedaży internetowych wejściówek. Na spotkanie z Cracovią niemal 30% wszystkich biletów zostało kupione drogą elektroniczną!

Wychodząc na przeciw wzrastającego zainteresowania od spotkania z Pogonią wydłużamy możliwość kupna biletów on-line. Do tej pory system było to możliwe do 2 godzin przed rozpoczęciem meczu. Teraz wejściówki przez internet można kupować nawet nie tylko do pierwszego gwizdka, ale i do 15. minuty meczu! Nawet najwięksi spóźnialscy będą teraz mogli szybko nadrobić biletowe zaległości.

Mecz Śląsk vs. Pogoń, czyli spotkanie lidera z wiceliderem PKO Ekstraklasy w niedzielę o godz. 15 na Stadionie Wrocław. BILETY TUTAJ. Zachęcamy do kupna biletów wcześniej (najlepiej on-line!), by uniknąć kolejek przed stadionem tuż przed meczem. Do zobaczenia podczas meczu na szczycie!
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również