Wydarzenia

Bliższa współpraca z Czamara Centrum

2021-07-11 15:30:00
Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej prof. Andrzeja Czamary będzie jeszcze bliżej współpracować ze Śląskiem Wrocław, opiekując się kontuzjowanymi zawodnikami, prowadząc ich rehabilitację i powrót do treningu.
Wszyscy piłkarze Śląska Wrocław z I drużyny oraz zespołów kobiecych i z Akademii Piłkarskiej, mogą liczyć na fachową pomoc specjalistów w dziedzinie fizjoterapii z Czamara Centrum. Współpraca obejmuje przede wszystkim zapewnienie opieki rehabilitacyjnej dla kontuzjowanych graczy.

- Współpraca z tak uznanymi specjalistami, jak założyciel centrum, prof. Andrzej Czamara, który posiada prawie 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu fizjoterapii po przebytych obrażeniach narządu ruchu sportowców, stanowi dla Śląska Wrocław dużą wartość. Bardzo cenimy pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do procesu rehabilitacji, na co zawsze możemy liczyć w Czamara Centrum - mówi Dariusz Sztylka, dyrektor sportowy Śląska Wrocław.


 
Centrum Rehabilitacji i Edukacji Medycznej od lat zapewnia najwyższej jakości usługi z zakresu fizjoterapii w ortopedii i traumatologii narządu ruchu oraz w medycynie sportowej. W ramach współpracy ze Śląskiem Wrocław Czamara Centrum wspomoże rehabilitację kontuzjowanych zawodników oraz proces ich powrotu do pełnej sprawności i treningów, zapewni również profesjonalną diagnostykę oraz specjalistyczne okresowe badania biomechaniczne.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również