Wydarzenia

Browar Stu Mostów partnerem strefy VIP

2021-11-25 13:30:00
Miło nam poinformować, że marka WRCLW od Browaru Stu Mostów został partnerem strefy VIP na Stadionie Wrocław. Najwyżej jakości wrocławskie piwo rzemieślnicze będzie dostępne w strefie VIP oraz możliwe do kupienia na trybunach podczas meczów.
Strefa VIP Śląska Wrocław to przestrzeń, w której każdy może czuć się dobrze. Komfortowe warunki oglądania meczu to nie wszystko, co znajdą tu kibice WKS-u. Znajdziemy tu wysokiej klasy catering, stoiska partnerów, różnego rodzaju aktywności i zabawy dla dzieci. To wszystko czyni ze strefy VIP wyjątkowe miejsce do kibicowania Śląskowi w trakcie spotkań PKO Ekstraklasy i nie tylko.

Nowym partnerem, który mocno zaznaczy swoją obecność z strefie VIP, został Browar Stu Mostów, warzący "najwrocławskie" piwo rzemieślnicze. Firma dostarczy trunki na potrzeby strefy oraz będzie miała swoje stoiska na trybunach wrocławskiego obiektu podczas meczów WKS-u.Wrocławski Browar Stu Mostów jest jednym z najstarszych browarów rzemieślniczych w Polsce. Powstał w 2014 roku i znacząco przyczynił się do mody na kraft, którą obserwujemy obecnie. - To, co wydarzyło się w ciągu ostatnich siedmiu lat, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Grzegorz Ziemian. - Browar Stu Mostów faktycznie jest dzisiaj nieodłącznym elementem Wrocławia, a WRCLW, który towarzyszył nam na starcie, kiedy Browar tworzyły zaledwie trzy osoby, został regionalnym piwem premium. Jeśli ktoś kiedyś powiedziałby mi, że będziemy współpracować z piłkarskim Śląskiem, że WRCLW zostanie oficjalnym partnerem strefy VIP na Stadionie Wrocław – postukałbym się w głowę. Dzisiaj mogę po prostu powiedzieć, że marzenia się spełniają.

Obecnie Browar Mostów jest w trakcie trzeciego już w swojej historii etapu rozbudowy. Wszystko po to, żeby zwielokrotnić liczbę cyklów produkcyjnych, jeszcze bardziej zwiększyć różnorodność warzonych przy Długosza piw oraz zapewnić ich dostępność w całej Polsce i tych rejonach świata, gdzie Browar Stu Mostów jest szczególnie ceniony (m.in. kraje skandynawskie).Więcej informacji o Browarze Stu Mostów znajdziecie na stronie internetowej firmy oraz na profilu w portalu Facebook.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą Strefy VIP Silver, dostępnej TUTAJ.
 
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Grzegorz Rajter

Zobacz również