Wydarzenia

Budzyński: Po cichu liczyłem na ten prezent

2017-06-02 23:45:00
- Dla mnie to wyjątkowy tydzień. Przedłużony kontrakt i czyste konto w ekstraklasie. I to w dniu urodzin! - ciszył się Dominik Budzyński po meczu z Wisłą (3:0).
Dominik Budzyński: Za mną bardzo fajne urodziny. Po cichu liczyłem na taki prezent jak kolejny mecz w ekstraklasie i to taki "na zero" z tyłu. Bardzo mnie to cieszy. W pierwszej połowie miałem troszkę pracy, Wisła starała się kontrować, po zmianie stron zagrażała głównie po stałych fragmentach. Summa summarum mamy czyste konto, a do tego strzeliliśmy trzy gola. Do Wrocławia wracamy w dobrych humorach.
 
Dla mnie to wyjątkowy tydzień. Najpierw przedłużony kontrakt ze Śląskiem, a teraz czyste konto w ekstraklasie. I to w dniu urodzin. Cały sezon walczyłem, trenowałem, bo chciałem zrobić jak największy postęp. Marzeniem było zagrać w ekstraklasie. Dobrze się to potoczyło dla mnie, dostałem parę szans i cieszę się, że zostaję we Wrocławiu.
 
O czym rozmawiałem z Łukaszem Teodorczykiem po meczu? Raczej o prywatnych sprawach, bo to mój dobry znajomy, znamy się od dawna, jeszcze z Polonii Warszawa. Na transfer do Śląska go nie namawiałem. A tak całkiem na poważnie, to Łukasz ma teraz w głowie reprezentację i mecz z Rumunią.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław