Wydarzenia

Celeban: Dziękujemy za wsparcie z trybun!

2017-04-03 12:00:00
- Zwycięstwo z Koroną dedykujemy kibicom, którzy są z nami na dobre i złe. Dziękujemy za wsparcie z całego serca – mówi kapitan Śląska Wrocław Piotr Celeban.
Piotr Celeban: Kapitalnie jest słyszeć od kibiców z trybun własne nazwisko. Tym bardziej, że wiemy, w jakim położeniu jesteśmy. Zwycięstwo dedykujemy kibicom, którzy są z nami na dobre i złe. Dziękujemy za wsparcie z całego serca. To dla nich gramy, nasi fani jeżdżą z nami po całej Polsce, dopingują nas i każdym zwycięstwem chcemy się za to odwdzięczyć. Tworzymy razem jeden klub i idziemy ramię w ramię. 
 
O meczu z Koroną Kielce
 
Cieszy lepsza skuteczność, ale tak naprawdę wynik powinien być wyższy. W mojej ocenie zagraliśmy dobre spotkanie. Byliśmy częściej przy piłce i to my stwarzaliśmy zagrożenie. Druga połowa w naszym wykonaniu była meczem kompletnym. 
 
Joan Roman zagrał bardzo dobry mecz, zdobył piękna bramkę i szkoda, że ostatecznie została ona zaliczona jako trafienie samobójcze. Należą mu się gratulacje za to spotkanie. 
 
Kamil przełamał się i mamy nadzieję, że jest to dopiero początek. Przyda nam się skuteczny napastnik w końcówce sezonu. Na boisku pokazaliśmy, ze jesteśmy zgranym zespołem i to jest najważniejsze. 
 
Przerwę na reprezentację wykorzystaliśmy w stu procentach. Mieliśmy dużo treningów biegowych i dlatego bardzo dobrze wyglądamy fizycznie. W meczu z Koroną przez 90 minut graliśmy na najwyższych obrotach. Sił na pewno nam starczy do końca sezonu. 
 
O kolejnym meczu – z Cracovią
 
Już musimy skupiać się na następnym spotkaniu. Pokora, ciężka praca i ważny mecz z Cracovią – tylko to nas teraz interesuje. Fajnie jest wygrywać, ale musimy patrzeć w przyszłość. Zaraz czeka nas wyjazd do Krakowa, gdzie chcemy zagrać o pełną pulę. Potem Górnik i derby. Są to trzy ciężkie spotkania i do każdego trzeba się solidnie przygotować.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław