Wydarzenia

Chcesz usiąść na „Kanapie Kibica”? Napisz do nas

2014-12-10 14:00:00
Z okazji ostatniego w tym roku meczu Śląska na Stadionie Wrocław postanowiliśmy urządzić szybki konkurs związany z naszą „Kanapą Kibica”. Jesteś posiadaczem karnetu na mecze WKS-u i chcesz na niej usiąść w trakcie piątkowego spotkania? Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Jeśli to właśnie Ty chcesz usiąść w piątek na naszej „Kanapie Kibica” i z tej wygodnej perspektywy obserwować zmagania Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów - napisz do nas. Czekamy na Wasze zgłoszenia z kreatywnym uzasadnieniem. Najciekawsze wygra możliwość oglądania ostatniego w tym roku starcia zielono-biało-czerwonych w T-Mobile Ekstraklasie.

 

Na zgłoszenia czekamy do czwartku, do godz. 12 pod adresem mailowym marketing@slaskwroclaw.pl

 

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również