Wydarzenia

Chemeko-System na dłużej ze Śląskiem

2021-10-09 13:58:00
O kolejny sezon przedłużona została współpraca Śląska Wrocław z Chemeko-System. Wrocławska firma pozostaje sponsorem głównym drużyny kobiet oraz męskiego zespołu rezerw WKS-u. Dziękujemy za zaufanie!
Współpraca Śląska i Chemeko-System rozpoczęła się w 2019 roku, gdy firma specjalizująca się w usługach odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych i przemysłowych, dołączyła do grona całosezonowych najemców lóż S-VIP na Stadionie Wrocław. Rok później firma Chemko-System została sponsorem głównym ekstraligowej drużyny WKS-u, wspierając od samego początku projekt kobiecej piłki nożnej w Śląsku Wrocław, a później swoim wsparciem objęła również II-ligowe rezerwy WKS-u. Przed nami kolejny rok współpracy!
 
- Tak szerokie zaangażowanie Chemeko-System jest bardzo ważne w dalszym rozwoju zespołu Ekstraligi kobiet oraz męskiej drugiej drużyny. Cieszymy się, że nasze partnerstwo biznesowe zostaje przedłużone, a jednocześnie jesteśmy wdzięczni, że tak wiarygodny sponsor kolejny raz obdarzył nas swoim zaufaniem. Zarówno kobiecy futbol, jak i szkolenie młodych piłkarzy - czego istotną część stanowi męski drugi zespół - to obszary niezwykle ważne w działalności naszego klubu. Dzięki firmie Chemeko-System możemy lepiej zadbać o potrzeby piłkarek i piłkarzy trenujących w Śląsku - mówi Piotr Waśniewski, prezes zarządu Śląska Wrocław.

 
Wrocławska firma Chemeko-System od ponad 20 lat świadczy usługi odbioru oraz zagospodarowania odpadów komunalnych i przemysłowych. Główną ideą firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości przy jednoczesnym dbaniu o środowisko naturalne. Chemeko-System ma możliwość przeprowadzenia kompleksowego procesu odzysku oraz unieszkodliwiania odbieranych odpadów z wykorzystaniem własnych, nowoczesnych instalacji technologicznych, maszyn, a także dużej floty samochodowej. Dysponuje także szerokim zapleczem pojemników oraz kontenerów do gromadzenia odpadów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu rozwojowi oraz inwestowaniu w nowoczesne technologie Spółka stała się jedną z największych polskich firm przetwarzających odpady.
 
- Bardzo się cieszymy, że kolejny sezon będziemy partnerem drużyn Śląska Wrocław. To dla nas bardzo ważny projekt ponieważ po pierwsze popularyzuje i rozwija kobiecą piłkę nożną, a po drugie wspiera rozwój młodych zawodników. Wierzymy, że wkrótce zapanuje moda na kobiecy futbol i życzymy samych sukcesów zespołom WKS-u - zaznacza Joanna Kulwanowska, wiceprezes Chemeko-System.
 
Na mocy porozumienia logotyp Chemeko-System nadal będzie obecny w centralnej części koszulek meczowych kobiecej drużyny Śląska oraz drugiego zespołu męskiego. Reklamy firmy pojawią się także na stadionie podczas domowych meczów w Ekstralidze i 2. Lidze oraz w materiałach promocyjnych WKS-u.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również