Wydarzenia

CLEO wystąpi przed meczem z Wisłą!

2016-01-18 12:00:00
1
Zapowiada się prawdziwy muzyczny hit. Jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd - CLEO - wystąpi 12 lutego przed meczem Śląska Wrocław z Wisłą Kraków!

Będzie to wydarzenie niezwykłe. W ciągu ostatnich kilkunastu lat zdarzył się tylko jeden koncert przed meczem we Wrocławiu. Waldemar Kasta wystąpił na stadionie przy ul. Oporowskiej prezentując piosenkę, która miała stać się hymnem wrocławskiej drużyny.

 

Tymczasem na specjalne zaproszenie Śląska mecz z Wisłą 12 lutego uświetni występ CLEO. Słowiańska uroda i czarny głos - tak o niezwykle uroczej wokalistce piszą media muzyczne.

 

Współpraca CLEO z Donatanem - producentem muzycznym - zaowocowała najbardziej spektakularnym debiutem ostatnich lat. Piosenka „My Słowianie" zanotowała ponad 55 milionów odsłon na YouTube oraz reprezentowała Polskę podczas konkursu Eurowizji w 2014 roku. CLEO z miejsca została gwiazdą, a sama piosenka niekwestionowanym hitem. Głośno było także o kontrowersyjnym teledysku - mówili o nim nie tylko muzyczni koneserzy. 100 milionów odsłon piosenek na YouTube,  ponad milion dwieście tysięcy fanów na Facebooku - to wszysko potwierdza, że Cleo jest aktualnie najpopularniejsza polską wokalistką.

 

- Cieszę się bardzo, że tak uznany klub jak Śląsk Wrocław postanowił zaprosić CLEO do występu przed swoim pierwszym wiosennym meczem w Ekstraklasie. Do tej pory nie mieliśmy okazji wystąpić podczas tego typu imprezy, dlatego już rozpoczęły się przygotowania. Ze względu na wymogi Ekstraklasy nie może to być długi występ, jednak postaramy się, aby pozostał na długo w pamięci kibiców Śląska i Wisły, którzy będą oglądali spotkanie na Stadionie Wrocław. Dziękujemy Działowi Marketingu Śląska za zaproszenie - a ja zachęcam serdecznie do przyjścia na stadion co najmniej 45 minut przed pierwszym gwizdkiem. Warto wziąć udział w aktywnościach przygotowanych przez klub oraz wysłuchać występu CLEO - powiedział nam urodzony we Wrocławiu Marcin Owczarek, menadżer wokalistki, który prywatnie jest kibicem wrocławskiej drużyny.

 

Warto dodać, że wokalistka od kilku lat mieszka w Krakowie, więc występ przed wrocławsko - krakowską publicznością będzie miał dla niej dodatkowy smaczek.

 

W przerwie spotkania CLEO spotka się z kibicami Śląska w strefie VIP Stadionu Wrocław. Będzie to doskonała okazja do kupna płyt oraz zdobycia autografu artystki. Dla kibiców Śląska przygotowaliśmy specjalny pakiet podpisanych już egzemplarzy najnowszego albumu CLEO. Wkrótce podamy szczegóły konkursów, w których będzie można zdobyć unikatowe egzemplarze płyty.

 

To nie koniec niespodzianek przygotowanych z okazji zbliżającego się meczu. Przed spotkaniem i w jego przerwie odbędzie się szereg konkursów z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla kibiców, będzie także specjalne studio, w którym odbędą się wywiady z byłymi zawodnikami Śląska.

 

Jednym z pierwszych zawodników będzie doskonale znany starszym kibicom naszej drużyny Jakub Małecki. Porozmawiamy m.in. o tym dlaczego numer 13 jest w Śląsku zastrzeżony.

 

Mecz z Wisłą odbędzie się na Stadionie Wrocław 12 lutego o godzinie 20:30.

Zobacz również