Wydarzenia

Co czeka na kibiców w Sektorze Rodzinnym?

2014-07-30 14:50:00
Już w niedzielę po raz drugi na meczu Śląska uruchomiony zostanie Sektor Rodzinny, który na ostatnim spotkaniu we Wrocławiu pękał w szwach. Jakie atrakcje tym razem będą czekały w nim na najmłodszych kibiców WKS-u?

O sportowe emocje w niedzielę zadbać mają piłkarze Śląska Wrocław i Zawiszy Bydgoszcz. Dodatkową zabawę najmłodszym fanom WKS-u zapewnią inne interesujące atrakcje przygotowane dla nich na Sektorze Rodzinnym. Na jego promenadzie, przez cały mecz dzieci będą mogły korzystać ze stoiska do wykonywania zmywalnych tatuaży, na którym animatorzy chętnie pomogą dodać coś do ich wyglądu.

Ponadto, ponownie uruchamiamy budkę fotograficzną, w której za darmo będzie można zrobić sobie drukowane na miejscu zdjęcie. Już na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem nowego sezonu pojawią się przy niej piłkarze Śląska Wrocław, którzy chętnie usiądą do wspólnej fotografii i od razu złożą na niej swoje podpisy. Więcej informacji o urządzeniu, które stanie w niedzielę na nowym Sektorze Rodzinnym znajdziecie na stronie CykBudki.

Dodatkowo, w rywalizacjach przygotowanych dla najmłodszych fanów z Sektora Rodzinnego do wygrania będzie możliwość udziału w eskorcie wyprowadzającej piłkarzy na spotkanie, jak również bilety i gadżety dla całych rodzin od Multikina i Kręgielni Sky Bowling. Nie zabraknie również uwielbianych przez dzieci słodkości, które dostarczy istniejąca od 60 lat firma Słowianka.

Przygotowane zostaną również dwa stoiska z konsolami Xbox 360, na których będzie można rozegrać mecze w najpopularniejszej piłkarskiej grze FIFA 14.

Oczywiście nad dobrą zabawą najmłodszych kibiców Śląska Wrocław będzie czuwała klubowa maskotka Orzeł Ślązak, a wspierać ją będą pluszowe odpowiedniki bohaterów z popularnych bajek.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również