Wydarzenia

Czwartkowe plażowanie ze Śląskiem nad Odrą

2019-08-15 20:00:00
Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, jak wrocławianie spędzają dzień wolny od pracy. Dlatego w czwartkowe popołudnie wybraliśmy się na największą plażę w mieście, a przy okazji zaprosiliśmy mieszkańców miasta na sobotni mecz Śląska Wrocław z Cracovią.
W spontanicznej akcji wziął udział bramkarz WKS-u Dariusz Szczerbal. Nasz zawodnik odwiedził HotSpot BeachBar, który znajduje się obok mostu Milenijnego za Halą Orbita. Golkiper podpisywał autografy, pozował do zdjęć i rozdał parę biletów na najbliższe spotkanie. 
 


- Kibicujemy Śląskowi wspólnie z żoną już od dawna. Parę lat temu chodziłem na WKS regularnie, ale w ostatnim czasie z wizytami na stadionie bywało różnie. Obecna drużyna prezentuje się świetnie, a najlepiej świadczy o tym miejsce w tabeli. Nie pozostaje nic innego, jak znaleźć szalik i znów wybrać się na Śląsk – przyznał pan Mariusz. 
 
Darek zmierzył się nawet z kilkoma śmiałkami w konkursie na podbijanie piłki. Najlepsi uczestnicy rywalizacji zgarnęli karnety na domowe mecze Śląska. 

 
- Bardzo się cieszę, że poznałem piłkarza Śląska. Proszę przekazać kolegom, że świetnie wam idzie. Taką drużynę jak ta, można tylko chwalić. Trzymam za was kciuki – mówił jeden z uczestników spotkania, który na plaży pojawił się z wnukiem. 
 
Po czwartkowym leniuchowaniu nad Odrą pora na domowe starcie lidera PKO Ekstraklasy Śląska Wrocław z Cracovią. Mecz z „Pasami” w sobotę, 17 sierpnia o godz. 15. Do zobaczenia #NaStadionie! 
 
Autor: Dawid Antecki, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również