Wydarzenia

Decydujące rozdanie - trwa sprzedaż pakietów na rundę finałową

2015-04-30 09:30:00
1
W walce o mistrzostwo Polski i europejskie puchary Śląsk Wrocław rozegra na swoim stadionie jeszcze cztery spotkania w rundzie finałowej T-Mobile Ekstraklasy. Przedstawiamy cennik pakietów na decydującą fazę rozgrywek ligowych.

Do Wrocławia w bieżącym sezonie T-Mobile Ekstraklasy przyjadą jeszcze: Legia Warszawa, Górnik Zabrze, Lechia Gdańsk i Pogoń Szczecin. To właśnie w tych meczach rozstrzygnie się, które miejsce w decydującej fazie rozgrywek zajmie Śląsk Wrocław. Zapowiada się interesująca walka o medalowe pozycje, w której warto być z nami!

 

Dotychczasowe karnety całosezonowe, jak i karnety na rundę wiosenną wygasają. Osoby, które je posiadały mogą jednak liczyć na to, że za pakiety na rundę finałową zapłacą mniej, co widać na poniższej tabeli. Dodatkowo, kibice, którzy posiadali wymienione abonamenty mają do 11 maja zarezerwowane swoje dotychczasowe miejsca. Żeby przedłużyć swój karnet on-line należy zdjąć  rezerwację w zakładce „Twoje bilety” zaznaczając „rezygnuję” a następnie wybrać swoje/lub inne wolne miejsce. Karnety drogą internetową można kupować poprzez stronę: www.bilety.slaskwroclaw.pl.

 

Pakiety biletów można kupować w 14 punktach sprzedaży, których lista znajduje się w zakładce: Punkty sprzedaży.

 

Pakiety nabijane sa na Kartę Kibica i to za jej pomocą otwierane są stadionowe kołowrotki.

 

Ceny pakietów dla dotychczasowych karnetowiczów:

 

 

Ceny dla kibiców, którzy zdecydują się kupić karnety również są obniżone w porównaniu do pojedynczego kupowania biletów na każde spotkanie. Fani Śląska za pakiet 4 meczów zapłacą o ok 18% mniej niż w przypadku pojedynczych zakupów.

 

 

Bądźcie z nami w tym decydującym rozdaniu!

 

Terminarz meczów rundy finałowej na Stadionie Wrocław:

32. kolejka niedziela, 17 maja godz. 18:00 Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

34. kolejka sobota, 23 maja godz. 15:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

35. kolejka sobota, 30 maja godz. 20:30 Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk

37. kolejka niedziela, 7 czerwca godz. 18:00 Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również