Wydarzenia

Deszcz nie straszny naszej „Kanapie Kibica”

2014-09-01 13:50:00
Już po raz trzeci ligowy mecz Śląska Wrocław stał się idealną okazją do obejrzenia go z naszej specjalnej „Kanapy Kibica”. Tym razem zasiadła na niej Adrianna Siekierka, która do towarzystwa zaprosiła na nią swojego tatę Rafała.

Adrianna i Rafał od lat posiadają karnety na mecze Śląska Wrocław. Tym razem uśmiechnęło się do nich szczęście i spotkanie WKS-u z Górnikiem Zabrze (2:0) obejrzeli nie z perspektywy swoich standardowych miejsc, a z samej płyty boiska, z wygodnej Kanapy Kibica. Wierni karnetowicze mieli okazję być w samym epicentrum boiskowych wydarzeń i jak na tacy widzieli radość zielono-biało-czerwonych, którzy pokonali dotychczasowego lidera ekstraklasy po bramkach Flavio Paixao.

 

W oglądaniu meczu Śląska z Górnikiem Zabrze przeszkodzić mogła przechodząca nad Stadionem Wrocław rzęsista ulewa. Piłkarze na boisku walczyli w trudnych warunkach atmosferycznych, co doskonale widzieli znajdujący się zaraz za linią boczną Adrianna i Rafał. Im na szczęście deszcz nie był straszny. Klubowe parasolki chroniły od kropel lecących z nieba, a w szybkim wyschnięciu z pewnością pomogły wszechobecne emocje!

 

„Kanapa Kibica” jest naszą specjalną propozycją dla najwierniejszych fanów Śląska Wrocław. Kibice, którzy nabyli przed bieżącym sezonem karnety na spotkania WKS-u we Wrocławiu, mają od teraz okazję na oglądanie spotkań swojej ukochanej drużyny w jeszcze bardziej spektakularny sposób. Przed każdym domowym meczem zielono-biało-czerwonych zapraszamy naszych wiernych fanów do oglądania spotkania najbliżej boiska jak tylko się da! Wylosowani z puli karnetowiczów kibice mogą przeżywać piłkarskie emocje praktycznie z samej murawy.

 

Kolejnego szczęśliwca, który obejrzy mecz WKS-u z „Kanapy Kibica” poznamy już przed starciem Śląska Wrocław z Koroną Kielce. Jeśli posiadasz karnet na tegoroczne spotkania zielono-biało-czerwonych, to może właśnie ty będziesz mógł na niej usiąść!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Paweł Kot

Zobacz również