Wydarzenia

Dołącz do „Rodziny Śląska”!

2015-02-27 10:40:00
Nasz patron medialny „Gazeta Wrocławska” wraca z cotygodniowym cyklem „Rodzina Śląska”. Opisuje w nim historie mniej i bardziej znanych kibiców i pasjonatów Śląska, publikuje ich zdjęcia, opowiada o kibicowskich pasjach związanych z WKS-em.
Jeśli zatem chcielibyście porozmawiać z dziennikarzami „Gazety Wrocławskiej”, opowiedzieć o tym, jak sami, z rodziną lub przyjaciółmi kibicujecie drużynie Tadeusza Pawłowskiego, to redakcja czeka na telefony i maile od was. Możecie wysyłać wiadomości na adres jakub.guder@gazeta.wroc.pl lub dzwonić na stacjonarny numer telefonu: 71 37 48 199. Ze wszystkimi dziennikarze porozmawiają, a najciekawsze historie opisane zostaną „Gazecie Wrocławskiej” oraz na stronie internetowej dziennika.  
 
 
Znajdziecie tam także dotychczasowych bohaterów cyklu „Rodzina Śląska”, m.in. Adama Cywkę - kibica WKS-u i znanego aktora, którego na co dzień możecie oglądać na deskach Teatru Polskiego we Wrocławiu, Andrzeja Ignysia, który na stadionie przy Oporowskiej wymyślił karcianą grę w futbol, czy opowieść Pawła Jasiewicza, który jako 9-letni chłopak mieszkał pod jednym dachem z reprezentacją Antoniego Piechniczka.
 
 
Nowa, druga odsłona „Rodziny Śląska” to też szansa, żeby zdobyć bilety na mecze drużyny Tadeusza Pawłowskiego. Wszyscy, których historie opisze „Gazeta Wrocławska”, otrzymają wejściówki na Sektor Rodzinny na Stadionie Wrocław.
 
 
Rodzina Śląska jest także na Facebooku. Jej profil można śledzić klikając: TUTAJ.
 

Zobacz również