Wydarzenia

Drugi przejazd w konkursie „Zbierz drużynę” za nami

2015-08-07 14:20:00
W piątek ponownie wrocławscy pasażerowie MPK mogli spotkać w komunikacji miejskiej piłkarzy Śląska. Zawodnicy ekstraklasowego klubu zawitali w autobusie z racji na drugi przejazd konkursu „Zbierz drużynę”.

Peter Grajciar, Jakub Wrąbel i Michał Bartkowiak wsiedli dziś po godz. 12 do autobusu linii 134 i ruszyli nim przez miasto. Już na przystanku zlokalizowanym przy ul. Bzowej na graczy Śląska Wrocław czekali kibice, którzy chcieli wziąć udział wraz z nimi w drugim przejeździe konkursu „Zbierz drużynę” stanowiącego najważniejszą część kampanii „Poruszaj się z nami”. Fani wsiadający do autobusu pozowali do wspólnych zdjęć i zbierali autografy, dzięki którym na koniec akcji będą mogli wygrać wspólny udział w treningu wraz z piłkarzami zielono-biało-czerwonych.

 

- Wyobraź sobie, że wsiadam do autobusu, a tu nasi piłkarze ze Śląska robią sobie ze wszystkimi zdjęcia i zapraszają w niedzielę na mecz z Lechią - dało się słyszeć wyraźnie zdziwionego kibica zdającego relację przez telefon, który dodawał: - Takie akcje marketingowe to ja rozumiem!

 

 

Poza pamiątkowymi fotografiami gracze WKS-u mieli przygotowane dla kibiców również drobne gadżety. Wszyscy odchodzili od piłkarzy z upominkami, wśród których znalazły się klubowe kubki, szaliki czy też najnowsze wydania naszego magazynu „Wokół Śląska”. Najsprawniej z kolportażem klubowej gazety radził sobie Michał Bartkowiak, który prawie każdego wsiadającego pasażera witał egzemplarzem magazynu.

 

Konkurs „Zbierz drużynę” jest główną atrakcją kampanii „Poruszaj się z nami”. W określonych z uprzedzeniem dniach piłkarze Śląska będą podróżować pojazdami MPK Wrocław. Uczestnik konkursu musi wytropić sportowców, zrobić im zdjęcia, a następnie stworzyć z nich elektroniczny album, w którym jednocześnie zamieści swoją fotografię, przedstawiającą sposoby na zdrowy i aktywny tryb życia. Jest o co walczyć! Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na profesjonalny trening z trenerami klubowymi oraz rozegranie meczu z zawodnikami WKS-u.

 

 

Wspólna akcja „Poruszaj się z nami” ma zachęcać wrocławian do przestawienia swoich nawyków na zdrowy styl życia. W taborze Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu można oglądać filmy, w których piłkarze WKS-u pokazują jak zadbać o podstawy dobrej kondycji ciała i ducha. Serdecznie zachęcamy do korzystania z ich wskazówek. Tak samo, jak do wzięcia udziału w następnym przejeździe naszego specjalnego tramwaju z graczami!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również