Wydarzenia

Drugi raport z Sektora Rodzinnego

2014-08-04 09:30:00
W trakcie meczu Śląska Wrocław z Zawiszą Bydgoszcz po raz drugi w sezonie uruchomiony został Sektor Rodzinny. Co tym razem działo się na tej trybunie, która została specjalnie przygotowana dla najmłodszych fanów WKS-u?

W minioną niedzielę z pewnością na Stadionie Miejskim nie brakowało emocji. Piłkarze Śląska na murawie odnieśli drugie w sezonie zwycięstwo, pokonując bydgoskiego Zawiszę 2:1, a na trybunach... Dominowała dobra zabawa, której epicentrum okazał się być znowu Sektor Rodzinny.

Atrakcje przygotowane dla najmłodszych fanów Śląska Wrocław znów przyciągnęły na Sektor Rodzinny tłumy. Mimo nieciekawych warunków atmosferycznych i wczesnej godziny rozgrywania spotkania, na specjalnie dedykowanej rodzinom trybunie pojawiło się w niedzielę ponad 1200 kibiców zielono-biało-czerwonych. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska do malowania twarzy i przyozdabiania ciała zmywalnymi tatuażami. Co interesujące, z tych form „upiększania” chętnie korzystały nie tylko dzieci, lecz również ich rodzice, którzy zawodników Śląska Wrocław wspierali wymalowani w barwy swojej ukochanej drużyny.

Równie oblegane były wystawione konsole Xbox 360, na których równolegle do starcia Śląska Wrocław toczone były piłkarskie pojedynki w grze FIFA 14. Dodatkowo, poziom endorfin podnosiły słodycze przygotowane przez stale obecną na Sektorze Rodzinnym firmę Słowianka.

Nie zabrakło również atrakcyjnych nagród. Kibice zgromadzeni na Sektorze Rodzinnym walczyli o bilety i gadżety dla całych rodzin od Multikina iKręgielni Sky Bowling. Jednym z konkursów były przeprowadzone w przerwie meczu ekstraklasy zawody w rodzinnym żonglowaniu piłką, które obserwowali wszyscy kibice obecni na Stadionie Wrocław.

Ponownie uruchomiona została CykBudka, specjalna budka fotograficzna, w której za darmo można było robić sobie drukowane na miejscu zdjęcia. Już na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem meczu pojawili się przy niej piłkarze Śląska Wrocław, którzy chętnie stawali do wspólnej fotografii i od razu składali na niej swoje podpisy. Drużynę WKS-u reprezentowali Tom Hateley, Marcin Przybylski i Wojciech Pawłowski. Niestety zawodnicy zielono-biało-czerwonych nie mogli z przyczyn organizacyjnych odwiedzić kibiców na Sektorze Rodzinnym po zakończeniu pierwszej połowy spotkania. W ramach rekompensaty, najmłodsi fani, którzy czekali na możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia w tym czasie, otrzymali zaproszenia do dziecięcej eskorty, która będzie wyprowadzała piłkarzy Śląska przed meczem z Cracovią.

Więcej fantastycznych zdjęć z CykBudki znaleźć można na JEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Warto również wspomnieć o tym, że głównymi animatorami dobrej zabawy na Sektorze Rodzinnym byli: Orzeł Ślązak i pluszowi bohaterowie popularnych filmów animowanych. Bajkowe postacie po raz kolejny udowodniły, że są prawdziwymi przyjaciółmi najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych! Na Sektorze Rodzinnym gościliśmy je dzięki uprzejmości firmy Żywe Maskotki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w Sektorze Rodzinnym w trakcie kolejnych spotkań Śląska na Stadionie Wrocław.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również