Wydarzenia

Drugie „Bądź bliżej Śląska” za nami!

2015-02-26 15:00:00
Wczoraj, w klubowym budynku Śląska Wrocław przy ul. Oporowskiej, odbyło się drugie spotkanie z cyklu „Bądź bliżej Śląska”. Ponownie z kibicami rozmawiał trener Tadeusz Pawłowski i jego piłkarze - Tomasz Hołota i Robert Pich.

Spotkanie z kibicami, jak w szwajcarskim zegarku, rozpoczęło się punktualnie o godz. 18. Najlepszy trener w Polsce Tadeusz Pawłowski, wraz ze swoimi zawodnikami gościł fanów Śląska Wrocław w siedzibie klubu, gdzie delegacja WKS-u odpowiadała na wszystkie pytania zainteresowanych kibiców, którzy zgłosili się na spotkanie drogą mailową.

 

Nie zabrakło tematów dotyczących ważnych spraw z życia największego klubu na Dolnym Śląsku, takich jak manewry taktyczne na następne spotkania, czy polityka budowania zespołu na lata. Rozwiązania, które chce wprowadzać trener Pawłowski pozostaną jednak tajemnica znaną wyłącznie jemu i przybyłym gościom Pojawiły się również pytania o sprawy bardziej przyziemne, na które dzielnie odpowiadali podopieczni najlepszego szkoleniowca w Polsce Tomasz Hołota i Robert Pich.

 

Po dyskusji przeprowadzonej w przyjemnej atmosferze  przyszedł również czas na pamiątkowe zdjęcia i autografy. Żaden z przybyłych kibiców nie odszedł z pustymi rękoma. Każdy opuścił siedzibę klubu przy Oporowskiej z podpisanymi przez zawodników i trenera zdjęciami.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim kibicom za udział w naszej inicjatywie.

 

Kolejne spotkanie z serii „Bądź bliżej Śląska” już w marcu! Już dziś serdecznie na nie zapraszamy!

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Szymon Mikołajczak

Zobacz również