Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" na meczu z Arką

2018-10-16 10:10:00
Śląsk Wrocław zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk - Arka w ramach akcji „Dzieci na stadionie". Każde wsparcie jest niezbędne, by zdobywać punkty!
Przed Śląskiem kolejny domowy mecz na Stadionie Wrocław. Przeciwnikiem Trójkolorowych będzie Arka Gdynia. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy walczymy za Śląsk! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Dzieci na stadionie", która dotyczy dzieci w wieku szkolnym. Zjednoczmy się w staraniach o 3 punkty!
 
Sektor Rodzinny na Stadionie Wrocław jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Śląska i kibicują swojej drużynie. Serdecznie dziękujemy za wspaniały doping, a zarazem zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego stadionu w ramach naszej inicjatywy. Mecz z Arką jest niezwykle ważny i liczymy, że drużyna wspólnie z kibicami wspólnie zdobędzie komplet punktów!
 
W trakcie meczu na najmłodszych czeka wiele atrakcji. „Dzieci na stadionie” to cykliczna akcja Śląska Wrocław, do której zapraszamy najmłodszych fanów WKS-u. Do uczestnictwa zachęcamy szkoły, placówki opiekuńcze i oświatowe, kluby, akademie, itp. Najbliższa okazja do spotkania się na stadionie to sobota, 20 października.
 

Co zapewniamy? 

  
- bezpłatne bilety na Sektorze D
- darmowy parking dla autobusów
- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami
 

Co należy zrobić?
  

- w związku z nowymi przepisami RODO zgłoszenia list odbywać się mogą również za pomocą formularza poprzez stronę internetową www.bilet.slaskwroclaw.pl. Zachęcamy do zgłoszeń tą drogą. Wystarczy kliknąć w obrazek poniżej:

 
- można również wysłać wysłać zgłoszenie mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl (do 18 października do godz. 15)

 

Jakie są warunki uczestnictwa? 

  
- lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły
- akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych
- bez limitu zgłoszeń
- min. 10 dzieci (do 18. roku życia) – 2 opiekunów za darmo
- zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, gmin i miast partnerskich, klubów partnerskich, akademii, klubów sportowych itp.


Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie poniżej oraz klikając tutaj: Dzieci na stadionieAutor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również