Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" na meczu z Jagą

2019-03-04 10:00:00
Wracamy z projektem „Dzieci na stadionie"! Wrocławski klub zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok, który odbędzie się w piątek, 8 marca na Stadionie Wrocław. Każde wsparcie jest niezbędne, by zdobywać punkty!
Przed WKS-em kolejny domowy mecz na Stadionie Wrocław. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy walczymy za Śląsk! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Dzieci na stadionie", która dotyczy dzieci i młodzież do lat 16. Projekt skierowany jest szkół, klubów, placówek opiekuńczych i edukacyjnych, akademii, gmin i miast partnerskich, itp. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 5 marca do godziny 15.

Na uczestników akcji "Dzieci na Stadionie" czekać będzie wiele atrakcji. Między innymi trybunę D odwiedzą zawodnicy Śląska, a na miejscu swoje strefy zabaw i konkursów zorganizują Szkolny Związek Sportowy oraz Akademia Piłkarska Śląska. Sektor Rodzinny jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Trójkolorowych i kibicują swojej drużynie. Serdecznie zapraszamy do wspólnego dopingu! 

Najprostszym sposobem zgłoszenia się do projetku jest wysłanie listy poprzez nasz formlularz zgłoszeniowy
 
 

 Ważne informacje


Co zapewniamy? 

  
- bezpłatne bilety na Sektorze D
- darmowy parking dla autobusów od strony ul. Lotniczej
- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami
 

Co należy zrobić?
  

- Zgłoszenia drogą elektroniczną: za pomocą formularza poprzez stronę internetową www.bilety.slaskwroclaw.pl. Zakładka zgłoszeniowa zlokalizowana jest w dolnej części strony.
- można również wysłać wysłać zgłoszenie mailowo na adres: wks@slaskwroclaw.pl
- Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku, 5 marca do godziny 15
 

Jakie są warunki uczestnictwa? 

  
- lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły
- akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych
- bez limitu zgłoszeń
- min. 10 dzieci (do 18. roku życia) – 2 opiekunów za darmo
- zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek edukacyjnych i opiekuńczych, gmin i miast partnerskich, klubów partnerskich, akademii, klubów sportowych itp.


Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie.


Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również