Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" podczas meczu z Cracovią!

2017-05-22 14:30:00
Śląsk Wrocław zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk - Cracovia w ramach akcji „Dzieci na stadionie". Każde wsparcie jest niezbędne, by zdobywać niezwykle ważne punkty!
Drużyna Jana Urbana wygrała ostatnio 4:1 z Arką Gdynia, wykonując duży krok w stronę utrzymania. WKS pokazał, że nie poddaje się w trudnych chwilach. Dodatkowo, dwa ostatnie spotkania na własnym boisku to aż 10 goli dla zielono-biało-czerwonych! A bramki to przecież to, co kibice - również najmłodsi - lubią najbardziej!

Naszym kolejnym rywalem jest Cracovia, którą podejmiemy na Stadionie Wrocław. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy walczymy za Śląsk! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Dzieci na stadionie". Zjednoczmy się w staraniach o ekstraklasę dla Wrocławia!

Sektor Rodzinny na Stadionie Wrocław jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Śląska i kibicują swojej drużynie. Serdecznie dziękujemy za wspaniały doping, a zarazem zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego stadionu w ramach naszej inicjatywy.

W trakcie meczu na najmłodszych czeka wiele atrakcji. Będzie malowanie twarzy, a Orzeł Ślązak rozda mnóstwo nagród rzeczowych i słodkości dla najmłodszych. Dodatkowo klub szykuje szereg konkursów i niespodzianek.

„Dzieci na stadionie” to cykliczna akcja Śląska Wrocław, do której zapraszamy najmłodszych fanów WKS-u. Do uczestnictwa zachęcamy szkoły, placówki opiekuńcze i oświatowe, kluby, akademie, itp. Najbliższa okazja do spotkania się na stadionie to sobota, 27 maja.

Co zapewniamy?

  
- bezpłatne bilety na Sektorze D
- darmowy parking dla autobusów
- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami
 

Co należy zrobić?

  
- wysłać zgłoszenie na: wks@slaskwroclaw.pl  (do czwartku, 25 maja, do godz. 20)
 

Jakie są warunki uczestnictwa?

  
- lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły (wzór listy)
- akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych
- bez limitu zgłoszeń
- min. 10 dzieci – 2 opiekunów za darmo
- zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek opiekuńczych i oświatowych, akademii, klubów, itp.
 
Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie poniżej oraz klikając tutaj: Dzieci na stadionie


 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również