Wydarzenia

„Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” po raz ósmy!

2014-09-20 12:00:00
Już po raz ósmy w historii Śląsk Wrocław zaprasza najmłodszych kibiców na akcję „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Tym razem młodzi fani WKS-u mają szansę obejrzeć mecz 10. kolejki T-Mobile Ekstraklasy, w którym zielono-biało-czerwoni podejmą zespół Górnika Łęczna.

Trwają zapisy do 8. odsłony akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. W poprzednich edycjach naszej inicjatywy na trybunach Stadionu Wrocław zasiadło łącznie ponad 40 tysięcy dzieci, które zostały zaproszone przez Śląsk. Zorganizowane grupy najmłodszych fanów zielono-biało-czerwonych uczestniczyły w meczach z Arką Gdynia (ćwierćfinał Pucharu Polski 2011/12), GKS-em Bełchatów (1/8 finału Pucharu Polski 2012/13), Flotą Świnoujście (ćwierćfinał Pucharu Polski 2012/13), Wisłą Kraków (półfinał Pucharu Polski 2012/13), Jagiellonią Białystok (1/8 finału Pucharu Polski), Lechią Gdańsk (30. kolejka ekstraklasy 2013/14) oraz Podbeskidziem Bielsko-Biała (34. kolejka ekstraklasy 2013/14).

 

Każdy z wymienionych meczów dostarczył młodym kibicom wiele radości, a ich obecność fantastycznie wspierała piłkarzy Śląska Wrocław. Zielono-biało-czerwoni wygrali sześć spotkań, jedno z nich zremisowali i ponieśli zaledwie jedną porażkę w czasie, gdy z trybun Stadionu Wrocław wspierali ich uczestnicy akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu”. Mamy nadzieję, że podobnie będzie również tym razem, gdy WKS zmierzy się z beniaminkiem T-Mobile Ekstraklasy Górnikiem Łęczna.

 

W ramach akcji „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” zapewniamy bezpłatne bilety dla dzieci ze szkół, klubów sportowych i placówek wychowawczych oraz dla ich opiekunów i rodziców (dwoje opiekunów na piętnaścioro dzieci), opiekę wolontariuszy podczas meczu, naukę kulturalnego dopingu wraz z kibicami Śląska, darmowy parking dla autobusów oraz atrakcyjne konkursy z nagrodami.

 

Akcja „Dzieci na stadionie - uczymy się dopingu” kierowana jest do dzieci z rocznika 1998 oraz młodszych. Na zgłoszenia od szkół, placówek opiekuńczych, klubów itp. czekamy do 25 września (czwartek) do godziny 20:00. By zobaczyć na żywo zespół Śląska Wrocław, wystarczy wysłać na adres wks@slaskwroclaw.pl listę, zawierającą imię, nazwisko i numer PESEL osób, które mają pojawić się na stadionie. Nie ma limitu zgłoszeń! Akcja dotyczy grup zorganizowanych - minimum 15 dzieci. Na każde 15 dzieci dwoje opiekunów za darmo.

 

Mecz Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna odbędzie się w piątek, 26 września, o godzinie 20:30. Do zobaczenia na Stadionie Wrocław!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również