Wydarzenia

"Dzieci na stadionie" - zapraszamy na mecz z Koroną!

2018-04-05 10:00:00
Śląsk Wrocław zaprasza najmłodszych kibiców na mecz Śląsk - Korona w ramach akcji „Dzieci na stadionie". Każde wsparcie jest niezbędne, by zdobywać punkty!
Przed Śląskiem ostatni mecz domowy w fazie zasadniczej. Przeciwnikiem Trójkolorowych będzie Korona Kielce. Zespół bardzo potrzebuje Waszego wsparcia, bo wszyscy walczymy za Śląsk! Dlatego serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji "Dzieci na stadionie", która dotyczy dzieci w wieku szkolnym, gimnazajlnym i młodsze. Zjednoczmy się w staraniach o 3 punkty!
 
Sektor Rodzinny na Stadionie Wrocław jest miejscem, w którym całe rodziny w sympatycznej atmosferze oglądają mecze Śląska i kibicują swojej drużynie. Serdecznie dziękujemy za wspaniały doping, a zarazem zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego stadionu w ramach naszej inicjatywy. Mecz z Koroną jest niezwykle ważny i liczymy, że drużyna zjednoczona z kibicami wspólnie zdobędzie komplet punktów!
 
W trakcie meczu na najmłodszych czeka wiele atrakcji. „Dzieci na stadionie” to cykliczna akcja Śląska Wrocław, do której zapraszamy najmłodszych fanów WKS-u. Do uczestnictwa zachęcamy szkoły, placówki opiekuńcze i oświatowe, kluby, akademie, itp. Najbliższa okazja do spotkania się na stadionie to sobota, 7 kwietnia.
 

Co zapewniamy?

 
  
- bezpłatne bilety na Sektorze D
- darmowy parking dla autobusów
- świetną atmosferę na trybunach i zabawę z rówieśnikami
 

Co należy zrobić?

 
  
- wysłać zgłoszenie na: wks@slaskwroclaw.pl (do 4 kwietnia do godz. 12)
 

Jakie są warunki uczestnictwa?

 
  
- lista musi zawierać imię, nazwisko, nr PESEL oraz nazwę szkoły
- akcja dotyczy grup zorganizowanych min. 10-osobowych
- bez limitu zgłoszeń
- min. 10 dzieci – 2 opiekunów za darmo
- zgłoszenia przyjmujemy od szkół, placówek opiekuńczych i oświatowych, akademii, klubów, itp.
 
Więcej szczegółów można znaleźć na plakacie poniżej oraz klikając tutaj: Dzieci na stadionieAutor: Biuro Prasowe

Zobacz również