Wydarzenia

Dzień Dziecka na Oporowskiej!

2019-05-28 10:00:00
2 czerwca na stadionie przy ul. Oporowskiej szykuje się wspaniały dzień dla dzieci i... nie tylko. W sercu Śląska Wrocław na kibiców czeka mnóstwo atrakcji.
Piknik na Oporowskiej startuje w niedzielę, 2 czerwca, o godz. 12. Zdecydowanie warto tego dnia być z nami. Dlaczego?

1. Turniej drużyn podwórkowych na głównej płycie! Młodzi piłkarze mają szansę wystąpić na tej samej murawie, po której przed laty biegali Sybis, Pawłowski, Tarasiewicz, Mila, Pawelec czy Celeban. Drużyny składające się z 8 zawodników w wieku 10-12 lat (plus dorosły opiekun) mogą zgłaszać się TUTAJ.

2. E-Cup w FIFA 19! To nie lada gratka dla wirtualnych mistrzów piłki nożnej. Zainteresowanie turniejem było ogromne, a możliwość rozgrywki otrzyma 32 uczestników. Emocje na murawie są zapewnione, ale te w budynku klubowym, gdzie odbędzie się e-cup, z pewnością nie będą mniejsze!
 
3. Arena Gigantów na Oporowskiej! Miasteczko zabaw, które znacie ze Stadionu Wrocław i meczów Śląska, tym razem zagości przy siedzibie klubu. "Dmuchańce", zjeżdżalnie i mnóstwo różnorakich zabaw pochłoną najmłodszych nawet na długie godziny. Uspokajamy - bawić możecie się aż do godz. 17!
 
4. Bramka do mierzenia prędkości uderzenia. Czyli ciekawe wyzwanie dla kopiących piłkę w każdym wieku. Sprawdź, czy masz mocniejsze uderzenie niż Twój znajomy, ojciec, syn lub sąsiad. A do tego nagrody i konkursy od nc+ Wrocław.
 
6. Bramka celnościowa. Tutaj nie liczy się moc, ale precyzja i dokładność uderzenia. Na najlepszych czekają nagrody ufundowane przez sklep VitaSport.
 
7. Roboklocki. Goście strefy VIP lub Sektora Rodzinnego na meczach Śląska na pewno kojarzą gry i zajęcia od firmy Roboklocki. To połączenie nauki z zabawą dla dzieci: zajęcia z robotyki, "robotyczne rozgrywki" na specjalnym boisku, układanie i programowanie robotów... Brzmi skomplikowanie? Przyjdź i przekonaj się!
 
8. Stoisko z oficjalnymi pamiątkami Śląska Wrocław. Odzież, akcesoria, szaliki, klubowy magazyn...Kup oficjalny produkt, pokaż wszystkim, że Śląsk to Twoja drużyna i wspieraj swój klub.
 
9. Strefa gastronomiczna. Nie chcemy, by ktoś z Oporowskiej wychodził głodny! A nic tak lepiej nie zaspokaja apetytu w czerwcowe popołudnie jak dania z grilla. Do tego przekąski, napoje i świetne towarzystwo.
 
10. Wyjątkowe miejsce. Bo tu, na Oporowskiej, bije serce Śląska Wrocław. Starsi kibice mogą powspominać dawne czas, gwiazdy sprzed lat i minione mecze. Młodsi - poznać historię klubu i zobaczyć, gdzie trenują ich ulubieni piłkarze WKS-u.
 
Serdecznie zapraszamy i mamy nadzieję, że licznie będziemy świętować dzień dziecka na Oporowskiej! Czekamy na Ciebie. Przyjdź, jeśli #ToJestTwójKlub! 

Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również