Wydarzenia

Dzień Dziecka na Stadionie Wrocław

2021-06-06 11:30:00
Początek czerwca to zawsze czas, w którym szczególnie myślimy o najmłodszych. Nie inaczej było na Stadionie Wrocław, gdzie zorganizowano wydarzenie "Dzień Dziecka - Bezpieczne Wakacje", w które włączył się również Śląsk Wrocław.
Tego dnia murawę wrocławskiego stadionu zdecydowanie opanowali najmłodsi. Dzieci, które odwiedziły obiekt mogły liczyć na mnóstwo zabaw, atrakcji i upominków, dzięki którym z pewnością zapamiętają ten dzień na długo. Zwykle na tym boisku o ligowe punkty rywalizują piłkarze Śląska, więc i w tym szczególnym dniu na Stadionie Wrocław nie mogło zabraknąć przedstawicieli klubu.

Śląsk Wrocław przygotował dla dzieci i młodzieży sporo sportowych (i nie tylko) atrakcji - boisko do gry 1v1 i 2v2, konsolę z grą FIFA, kolorowanki, drobne treningi piłkarskie... Nad zajęciami czuwali trenerzy z Akademii Śląska oraz zawodniczki ekstraligowej drużyny WKS-u: Amanda Turowska, Natalia Kulig, Oliwia Krysman, Kamila Czudecka, Joanna Wróblewska, Aleksandra Żurek i Beata Rydlewska.

Piłkarki Śląska kapitalnie odnalazły się w grach i zabawach z dziećmi, co poskutkowało dużą liczbą rozdanych autografów, specjalnie przygotowanych plakatów oraz voucherów na mecze WKS-u dla najbardziej zaangażowanych dziewczynek i chłopców. Jak zawsze dzieci mocno lgnęły również do maskotki klubu, czyli Orła Ślązaka.

Przy okazji aktywności na stoisku Śląska można było otrzymać również plakat męskiego zespołu oraz inne drobne upominki.  Sportowych akcentów nie zabrakło, tym bardziej, że na drugiej połowie boiska rozgrywany był turniej Deichmann Minimistrzostwa.Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy na mecze naszych drużyn w nowym sezonie! Do zobaczenia!
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Dawid Antecki

Zobacz również