Wydarzenia

FanShop #NaStadionie - nowy sklep Śląska!

2019-09-27 19:15:00
Zapraszamy do oficjalnego FanShopu #NaStadionie, czyli nowego sklepu Śląska Wrocław, który będzie usytuowany przy Stadionie Wrocław.
Jeszcze więcej Śląska na Stadionie Wrocław! Przy wejściu na teren obiektu od strony ulicy Królewieckiej stanął oficjalny sklep WKS-u - FanShop #NaStadionie.
 


Warto nas odwiedzić i zaopatrzyć się w klubowe gadżety. Co czeka w środku?
 


W FanShopie #NaStadionie fani mogą zakupić koszulki meczowe Śląska na sezon 2019/20, kolekcje ubrań casualowych, bluzy, polówki, czapki i T-shirty. Nie zabraknie czegoś dla mężczyzn, kobiet, jak i dzieci. W sklepie dostępne będą również klubowe gadżety - kubki, kufle, portfele, opaski, parasolki, piórniki, worki, plany lekcji czy maskotki. Do nabycia będą również wydawnictwa Śląska, jak 700-stronicowa "Wielka Księga Piłkarska. 70 lat dumnej historii Śląska Wrocław" oraz magazyn "Wokół Śląska". Szczególne miejsce rzecz jasna zajmują podstawowe atrybuty kibica, czyli szaliki, które również będzie można znaleźć w najnowszym klubowym sklepie.


 
Sklep na stałe wpisze się w teren przy Stadionie Wrocław, czym sprawi, że kibice będą tu czuć się jeszcze lepiej. Zapraszamy do zakupów! 

Godziny otwarcia poza dniem meczowym: 

Poniedziałek - piątek: 12:00-17:00
Soboty i niedziele handlowe: 10:00-14:00Zapraszamy po krótką wirtualną wycieczkę po sklepie w video, a następnie do odwiedzić i zakupów!

 
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Krystyna Pączkowska, Dawid Antecki

Zobacz również