Wydarzenia

Gdzie w piątek kupić bilet na mecz z Cracovią?

2014-08-14 15:18:07
Jutro, 15 sierpnia, pomimo dnia świątecznego, nadal będzie można kupować bilety na mecz Śląska Wrocław z Cracovią. Przedstawiamy punkty sprzedaży, w których dostępne będą wejściówki na niedzielne spotkanie.

Już w niedzielę Śląsk Wrocław podejmie na własnym stadionie zespół Cracovii. Ciągle w sprzedaży są bilety na to spotkanie, które będzie można nabywać nawet w jutrzejszym, ustawowo wolnym od pracy dniu. Wejściówki na starcie WKS-u z krakowskimi Pasami dostepne będą w dwóch wymienionych poniżej punktach sprzedaży:

 

  • Sklep Na Solnym, pl. Solny 18/19, czynny w godz. 10-15:30
  • Dworzec Autobusowy POLBUS-PKS, kasa nr 5, czynny w godz. 7-21

 

Ceny biletów na spotkanie Śląska Wrocław z Cracovią na trybuny B i D dla posiadaczy Kart Kibica wynoszą 21 zł (ulgowy 17 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 26 zł (ulgowy 21 zł). 

 

Z kolei bilety na trybuny A i C dla posiadaczy Kart Kibica kosztują 37 zł (ulgowy 30 zł), a w dniu meczu i dla osób bez Karty Kibica 42 zł (ulgowy 34 zł). 

 

Spotkanie z Cracovią będzie również kolejną okazją do odwiedzenia nowego sektora rodzinnego. Bilet na tę trybunę, na której organizowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci, kosztuje jedynie 21 zł (ulgowy 17 zł), a każdy opiekun może na nią zabrać dwójkę dzieci za symboliczną złotówkę (dzieci do 13. roku życia - starsze kupują bilet ulgowy).

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Cracovią odbędzie się w niedzielę, 17 sierpnia, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.

Autor: Mateusz Kondrat, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również