Wydarzenia

Giełda pamiątek Śląska Wrocław!

2016-10-07 21:00:00
16 października Projekt Kibice Razem Śląsk Wrocław oraz Stowarzyszenie Wielki Śląsk organizują giełdę pamiątek związanych z naszym klubem. Serdecznie zapraszamy!
Giełda odbędzie się 16 października (niedziela) w godzinach od 10 do 13 w lokalu Kibice Razem Śląsk Wrocław przy ulicy Szewskiej 66/67a we Wrocławiu.

Celem "Giełdy" jest prezentacja swoich zbiorów przez kibiców - m.in. starych biletów, programów meczowych, proporczyków, przypinek, szalików czy bardziej współczesnych smyczek i czapek oraz wszelkiej maści przedmiotów związanych ze Śląskiem Wrocław. Jest to dobra okazja do wspomnienia minionych sezonów piłkarskiego Śląska. Szczególnie teraz - my kibice musimy pamiętać, że historia naszego klubu to nie tylko pasmo sukcesów, ale też lata bardziej chude.

Wstęp na Giełdę jest bezpłatny.

W celu zaprezentowania swoich zbiorów organizatorzy proszą o zgłoszenie się e-mailowo: wroclaw@kibice-razem.pl lub telefonicznie 515-143-363 podając imię lub pseudonim i formę udziału (prezentacja / wymiana/ sprzedaż).

co? - Giełda Pamiątek Śląska Wrocław
kto? - Kibice Razem Śląsk Wrocław i Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk
kiedy? - 16 października (niedziela),  godz. 10-13
gdzie? - lokal Kibice Razem Śląsk Wrocław ul. Szewska 66/67a we Wrocławiu
dlaczego? - Szkoda, żeby te wszystkie programy meczowe z ubiegłego wieku, bilety z wyjazdów z lat 90., czy okazjonalne koszulki z meczów przyjaźni leżały schowane w szafie. Najwyższa pora wyjąć je na światło dzienne i pochwalić się przed innymi kibicami. Gościem Honorowym "Giełdy Śląska Wrocław" będzie Żywa Legenda wrocławskiego klubu Tadeusz Pawłowski.

Do zobaczenia!

 
Autor: Kibice Razem, Wielki Śląsk, WKS Śląsk Wrocław

Zobacz również