Wydarzenia

Golla: Popełniliśmy za dużo prostych błędów

2021-12-03 22:45:00
- Zdecydowanie nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Popełniliśmy za dużo prostych błędów i Górnik na nich bazował - mówi Wojciech Golla, kapitan Śląska, po porażce w Zabrzu (1:3)
Wojciech Golla (wypowiedź dla Canal+): Zdecydowanie nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu. Popełniliśmy za dużo prostych błędów i Górnik na nich bazował. Strzelili nam trzy gole, to zdecydowanie za dużo. Przegraliśmy wyraźnie, stworzyliśmy sobie jakieś sytuacje, ale nie było ich aż tak wiele i tak klarowne, by wywieźć stąd trzy punkty.

Oczywiście, mam do siebie pretensje o drugą bramkę. Miałem wrażenie, że piłka mi podskoczyła, ale muszę to jeszcze zobaczyć na powtórce. Starałem się ratować sytuację po tej stracie wślizgiem, początkowo się udało, ale z tego wzięło się podanie i bramka. Śmiało mogę powiedzieć, że to "mój" gol.

Brak Krzyśka Mączyńskiego na pewno na nas wpłynął, jest kluczowym zawodnikiem tej drużyny, ale mamy innych zawodników, którzy rywalizują o miejsce w składzie. Oni gdy wchodzą na boisko muszą grać i dawać tę samą jakość.
Autor: Jędrzej Rybak, Fot. Adriana Ficek

Zobacz również