Wydarzenia

Gramy na biało - koszulki w sprzedaży!

2015-04-04 10:30:00
Śląsk Wrocław zmierzy się dziś z Podbeskidziem Bielsko-Biała i już wiemy, że WKS w tym spotkaniu wystąpi w nowych, białych strojach. Oryginalne koszulki meczowe można kupować na stoiskach z oficjalnymi pamiątkami Śląska.

Debiut białych koszulek miał miejsce w wyjazdowym spotkaniu Śląska Wrocław z Górnikiem Łęczna. Dziś, te wciąż pachnące nowością stroje zobaczymy po raz drugi, w czasie pojedynku WKS-u z bielskim Podbeskidziem.

 

Białe koszulki to efekt współpracy Śląska Wrocław ze sponsorem technicznym marką adidas. Światowy potentat w branży odzieży sportowej przygotował te trykoty specjalnie dla zielono-biało-czerwonych i z całą stanowczością możemy stwierdzić, że nie ma innej drużyny na świecie, która mogłaby występować w takim modelu. Dominującym kolorem jest tu oczywiście biel, lecz nie zabrakło akcentu znanego ze strojów Śląska z poprzednich lat, czyli zieleni.

 

Nowe koszulki Śląska Wrocław trafiły już do sprzedaży. Można je znaleźć na stoiskach z oficjalnymi pamiątkami Trójkolorowych ulokowanych w czasie meczu w przeszklonych punktach sprzedaży na esplanadzie stadionu od ul. Królewieckiej i Lotniczej. Ich cena została ustalona na 199 zł. Tyle samo kosztują „domowe”, zielone stroje WKS-u.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również