Wydarzenia

Grudniowy numer „Wokół Śląska” w sprzedaży!

2018-12-19 14:00:00
Do sprzedaży trafił grudniowy numer magazynu „Wokół Śląska”. Lektura obowiązkowa dla każdego kibica WKS-u!
Oficjalny miesięcznik wrocławskiego klubu można nabyć w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w wybranych salonach Kolportera, sklepie on-line oraz na Stadionie Wrocław podczas meczu z Koroną Kielce.

Możecie być pewni, że w żadnej innej gazecie nie przeczytacie tyle o WKS-ie! Magazyn „Wokół Śląska” to ekskluzywne, treści, nowoczesna szata graficzna i znakomita jakość papieru. Fani Trójkolorowych znajdą w nim również konkursy (w tym numerze do wygrania m.in. FIFA 19) oraz inne niespodzianki, jak np. kupon zniżkowy do Winners Sports Bar.

W grudniu przygotowaliśmy dla Was długą i szczerą rozmowę Piotrem Celebanem, najciekawsze statystyki rywali zielono-biało-czerwonych czy historyczny tekst o sukcesie juniorów „Wojskowych” z 1977 roku. W najnowszym wydaniu znajdziecie również reportaż ze spotkania z Borussią Mönchengladbach, w którym podopieczni Aleksandra Papiewskiego starali się stawić czoła jednemu z najlepszych piłkarzy tamtej epoki, zdobywcy Złotej Piłki, Allanowi Simonsenowi, a także dowiecie się, co słychać u Krzysztofa Wołczka, zajmującego się obecnie szkoleniem młodych zawodników w akademii Śląska.

Oficjalny miesięcznik Śląska Wrocław kosztuje 5 zł. Wszystkie punkty sprzedaży przedstawia poniższa mapa:Salony Kolportera, w których kupisz „Wokół Śląska”:
- CH Magnolia Park,
- Pasaż Grunwaldzki,
- CH Borek,
- GH Sky Tower,
- Simply Market (ul. Hubska).

Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również