Wydarzenia

Hetel: Szybko ustawiliśmy spotkanie

2024-06-01 14:20:00
Śląsk II Wrocław zwyciężył w ostatnim domowym meczu w tym sezonie. Trójkolorowi pokonali Stilon Gorzów 3:0 i podtrzymuje nadzieje na awans do 2 ligi. Po meczu swojego komentarza udzielił trener Michał Hetel.

Michał Hetel: Cieszymy się, że wygraliśmy. Na pewno szybko ustawiliśmy sobie to spotkanie po stałym fragmencie gry, ale musieliśmy być bardzo skoncentrowani, jeśli chodzi o ten mecz. Tak naprawdę te gole na 2:0 i 3:0 dały nam ten spokój. Wydaje się, że było łatwo, ale myślę, że to kwestia tego przebiegu tego meczu. Stilon był groźny ze stałych fragmentów, więc było czuć koncentrację w naszym zespole i cieszymy się z 3 punktów.

 

Byliśmy świadomi, że Stilon traci sporo goli po stałych fragmentach, ale też jest bardzo groźny w ofensywnych wariantach. Byliśmy przygotowani, że stałe fragmenty mogą mieć dziś duże znaczenie w tym meczu i tak było.

 

Musimy skupić się przede wszystkim na sobie, żeby ten mecz wygrać. Sytuacja, która się ostatnio wydarzyła jest w mojej perspektywie niefairplay ze względu na przyznanie punktów Rekordowi. Nie potrafili wygrać meczu z Wartą, zdobyli jeden punkt, a zostały im przyznane trzy, ale musimy patrzeć na siebie i wygrać mecz z Karkonoszami. 

Autor: Kacper Karolczyk, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław