Wydarzenia

Horwat: Chwila radości i wracamy do pracy

2018-05-06 12:15:00
Tomasz Horwat, trener rezerw Śląska, skomentował wygrany mecz z Foto-Higieną Gać. - Wygraliśmy zasłużenie, byliśmy lepszym zespołem, lepiej zorganizowanym na boisku i przede wszystkim graliśmy cierpliwie na dobrym poziomie - relacjonuje szkoleniowiec.
Tomasz Horwat: Przejechaliśmy tutaj wygrać to spotkanie, bo w głowach mieliśmy wynik z pierwszego meczu, który przegraliśmy 1:3. Udało nam się ten cel osiągnąć i to jest najważniejsze. Powinniśmy jednak wygrać to spotkanie znacznie wyżej, ponieważ mieliśmy ku temu doskonałe okazje. Dodatkowo nie przyznano nam dwóch ewidentnych rzutów karnych. Oczywiście nie chcemy zrzucać odpowiedzialności na nikogo, gdyż wszystko było w naszych nogach.
 
Wygraliśmy zasłużenie, byliśmy lepszym zespołem, lepiej zorganizowanym na boisku i przede wszystkim graliśmy cierpliwie na dobrym poziomie. Prowadziliśmy grę, zniwelowaliśmy atuty gospodarzy, czyli kontratak, szybkie skrzydła i szybkich napastników. Cieszymy się ze zwycięstwa, bo mój zespół utrzymał ciężar tego spotkania. Dobrze wyglądaliśmy fizycznie, choć za nami intensywny okres. Również mentalnie daliśmy radę i są to dla nas w pełni zasłużone trzy punkty. 
 
Jedziemy dalej. Teraz przed nami jeszcze sześć bardzo ważnych meczów i wierzę, że osiągniemy nasz cel, jakim jest awans do III ligi. Zdecydowanie stać nas na to.
Autor: Michał Krzyminski, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław