Wydarzenia

I Mistrzostwa kibiców Śląska w piłkarzyki barowe NOWY TERMIN!

2019-01-22 12:00:00
Śląsk Wrocław i ForBET zapraszają kibiców WKS-u do udziału w turnieju piłkarzyków barowych. Nowy termin imprezy to 1 lutego! Spotykamy się w Winners Sport Bar, oficjalnym pubie Śląska, przy ul. Ofiar Oświęcimskich 36 we Wrocławiu. Szykuje się świetny #TurniejWKS!
Turniej został przeniesiony na 1 lutego, ze względu na żałobę narodową, która obowiązywała w czasie pierwotnego terminu wydarzenia (18 stycznia). Chcąc uszanować ten wyjątkowy okres, wspólnie z ForBET zdecydowaliśmy się przenieść wydarzenie na inny termin.

Zapowiadają się wielkie emocje w oficjalnym pubie Śląska Wrocław przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 36, tuż przy wrocławskim rynku. Wraz z firmą ForBET zapraszamy na I Mistrzostwa kibiców Śląska w piłkarzyki barowe. Dla wszystkich uczestników organizatorzy - ForBET Zakłady Bukmacherskie i Śląsk Wrocław - przygotowali atrakcyjne nagrody, a najlepszy duet oprócz klubowych i firmowych gadżetów, otrzyma także możliwość zwiedzenia siedziby klubu przy ulicy Oporowskiej, której zwieńczeniem będzie spotkanie z ulubionym piłkarzem WKS-u.
 
Poza sportowymi emocjami czekają również inne atrakcje - promocje na barze, możliwość gry z zawodnikami Wrocławskiego Klubu Piłki Stołowej, w szeregach których nie brakuje wielokrotnych mistrzów Polski, a nawet mistrzów świata oraz spotkanie z legendami Śląska Wrocław. Nie tylko tego piłkarskiego...
 
W turnieju może wziąć udział każdy sympatyk Trójkolorowych, bez względu na miejsce zamieszkania. Jedynym warunkiem jest ukończone 18 lat.

W dniu imprezy obowiązywać będzie lista uczestników skompletowana na wydarzenie, które miało odbyć się 18 stycznia, niemniej prosimy o potwierdzenie swojej obecności na marketing@iforbet.pl. W treści maila prosimy o podanie imion i nazwisk uczestników, miasta, z którego pochodzicie oraz namiarów kontaktowych. Czekamy również na nowe zgłoszenia. 
 
Turniej rozpocznie się w piątek, 1 lutego, o godz. 19:30. Zbiórka zawodników i rozlosowanie pierwszej rundy rywalizacji przewidziano na godz 19. Widzimy się w Winners Sport Bar! Zachęcamy do przyjścia w barwach Śląska, nie tylko uczestników turnieju. Niech to będzie wieczór wszystkich fanów Trójkolorowych. Przyjdź i pokaż, że #ToJestTwójKlub.
 
Co? I Mistrzostwa kibiców Śląska w piłkarzyki barowe, #TurniejWKS
Gdzie? Winners Sport Bar, Wrocław, ul. Ofiar Oświęcimskich 36
Kiedy? Piątek, 1 lutego, godz. 19
 
Do zobaczenia!
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również