Wydarzenia

Indeco System Wrocław partnerem Śląska Wrocław

2015-06-11 13:20:00
WKS Śląsk Wrocław SA nawiązał współpracę z Indeco System Wrocław. Dolnośląski autoryzowany przedstawiciel firmy Indeco S.A. będzie odpowiedzialny za stworzenie wysp z pamiątkami i biletami dla kibiców zielono-biało-czerwonych.

- Bardzo cieszymy się z naszego porozumienia i jesteśmy pełni entuzjazmu w związku z tą współpracą - mówi Iwona Jana, właściciel Indeco System Wrocław. - Od 1998 roku działamy na Dolnym Śląsku i naturalne jest, że chętnie przystaliśmy na możliwość związania się z największym klubem sportowym regionu. Mamy doświadczenie, które w połączeniu z interesującymi pomysłami Śląska może dać tylko pozytywne efekty dla kibiców WKS-u - dodaje Iwona Jana.

 

Dzięki nawiązanej współpracy pomiędzy Śląskiem i Indeco, kibice wrocławskiej drużyny będą mieli okazję brać udział w konkursach z możliwością otrzymania rabatów do wykorzystania w salonach Indeco System Wrocław, które znajdują się w Galerii Wnętrz DOMAR przy ul. Braniborskiej, w Family Point przy ul. Krakowskiej, w Centrum Handlowym Astra przy ul. Horbaczewskiego oraz w Galerii Giant Meble przy ul. Brucknera we Wrocławiu.

 

W ciągu najbliższych miesięcy na terenie Wrocławia powstanie 8 wysp Kibica Śląska, w których fani będą mogli kupować bilety na mecze i klubowe gadżety. Punkty zlokalizowane będą w różnych częściach miasta, aby bez najmniejszych problemów można było je odwiedzić z każdego wrocławskiego osiedla. Będą pojawiać się w nich zawodnicy WKS-u, a fani Śląska posiadający Karty Kibica będą mogli liczyć na specjalne promocje przy zakupie zielono-biało-czerwonego asortymentu.

 

- To kolejny krok związany z ekspansją Śląska Wrocław. Cieszy nas to, że akurat zaczynamy współpracę z firmą Indeco, która jest nie tylko rzetelnym i solidnym partnerem biznesowym, ale również widzi potrzebę aktywności na rzecz kibiców Śląska Wrocław - mówi prezes WKS-u Paweł Żelem. - Chcemy być bliżej kibiców i dać im możliwość, aby i oni mogli być bliżej naszego klubu. Sympatycy Śląska odwiedzający codziennie wrocławskie centra i galerie handlowe będą mieli teraz na wyciągnięcie ręki dostęp do biletów, karnetów, gadżetów,  pamiątek czy produktów dedykowanych przez naszego Sponsora Technicznego firmę Adidas. Nasza obecność w centrach handlowych da też kibicom możliwość regularnych spotkań z piłkarzami - dodaje. 

 

Otwarcie pierwszej wyspy Śląska Wrocław już 12 czerwca w Arkadach Wrocławskich przy ul. Powstańców Śląskich 2-4, na poziomie +1.

Zobacz również