Wydarzenia

Jak kupić bilety w dniu meczu z Cracovią?

2014-08-17 09:34:13
Dziś bilety na spotkanie Śląska z Cracovią tradycyjnie można będzie kupić w kasach stadionu przy ul. Oporowskiej, dwóch kasach na Stadionie Wrocław oraz w pozostałych punktach sprzedaży biletów na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska.

Dziś kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Wrocław ustawione od ul. Królewieckiej i ul. Lotniczej zostaną otwarte o godz. 10 rano. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 15:00, zaś na Stadionie Wrocław kasy będą funkcjonowały aż do ostatniego kibica. 

 

Bilety można dostać również w pozostałych punktach sprzedaży czynnych w niedzielę. Wykaz punktów znajduje się TUTAJ.

 

UWAGA! Informujemy, że z powodu remontu w najbliższym czasie nieczynny będzie punkt dystrybucji biletów w CH Arkady Wrocławskie oraz punkt w Oławie.

 

W dniu meczu tradycyjnie zmieniają się ceny. Bilety normalne na trybuny B i D kosztują 26 zł (ulgowe 21 zł), zaś na A i C 42 zł (ulgowe 34 zł). Za normalną wejściówkę na Sektor Rodzinny trzeba dziś zapłacić 26 zł (ulgową 21 zł) - bez zmian pozostaje cena biletu dla dziecka na Sektor Rodzinny. Opiekun za każde z dwójki pociech musi dołożyć po symbolicznej złotówce.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w meczu właśnie z Sektora Rodzinnego, gdyż stanowi on idealną propozycję dla rodzin z dziećmi, które chciałyby wspólnie dopingować drużynę Śląska Wrocław w bezpiecznym i specjalnie dedykowanym najmłodszym kibicom miejscu. Dodatkowo nie zabraknie na nim atrakcji dla pociech, takich jak: konkursy z nagrodami, wizyta bajkowych maskotek, czy słodkości od firmy Słowianka. Więcej informacji o tym miejscu specjalnie przygotowanym dla całej rodziny znajdziecie na naszej stronie w zakładce SEKTOR RODZINNY.

 

Podczas kupowania biletów należy okazać dokument tożsamości z numerem PESEL lub Kartę Kibica.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Cracovią odbędzie się dziś o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław.

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również