Wydarzenia

Jak kupić bilety w dniu meczu z Zawiszą?

2015-12-16 09:05:00
Już dziś podopieczni Romualda Szukiełowicza rozstrzygną losy awansu do półfinału Pucharu Polski. Jeśli jeszcze nie macie biletów na mecz Śląska z Zawiszą, który na Stadionie Wrocław zostanie rozegrany o godz. 20 - podpowiadamy jak to zrobić.

W środę kasy stadionu przy ul. Oporowskiej oraz punkty kasowe Stadionu Wrocław ustawione od ul. Królewieckiej i ul. Lotniczej zostaną otwarte o godz. 10:00. Kasy przy Oporowskiej będą czynne do godz. 17:00, zaś na Stadionie Wrocław kasy będą funkcjonowały aż do rozpoczęcia meczu. 

 

Bilety można dostać również w pozostałych punktach sprzedaży. Wykaz punktów wraz z mapą znajduje się w zakładce Punkty Sprzedaży

 

Bilety można kupować również przez internet za pośrednictwem strony bilety.slaskwroclaw.pl. Zakupu można dokonywać do godz. 16:00.

 

 

Posiadacze karnetów na Trybunie D mają możliwość odebrania darmowych 2 biletów na Trybunę C (1 karnet = 2 bilety). Wejściówki można odbierać TYLKO w kasach przy ul. Oporowskiej 62 oraz 11 grudnia (w dniu meczu Śląska z Górnikiem Łęczna) w depozycie Stadionu Wrocław przy ul. Królewieckiej.

 

Posiadacze karnetów na pozostałe trybuny Stadionu Wrocław (sezonowych i jesiennych) mecz z Zawiszą mogą obejrzeć w ramach swoich abonamentów.

 

UWAGA! Trybuna A wyłączona ze sprzedaży.

 

Spotkanie Śląska Wrocław z Zawiszą Bydgoszcz odbędzie się już dziś o godz. 20:00 na Stadionie Wrocław.

 

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również