Wydarzenia

Jak wygląda Śląsk w najnowszej grze FIFA 16?

2015-09-24 16:00:00
3
Już 24 września ma premierę najpopularniejsza gra piłkarska w Polsce - FIFA 16. W tej edycji po raz pierwszy usłyszymy nowy duet komentatorski - Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski, zobaczymy w pełni odwzorowaną Ekstraklasę oraz reprezentację narodową! FIFA 16 to innowacje na całym boisku, dzięki którym rozgrywka będzie bardziej wyrównana, realistyczna i emocjonująca.

Z okazji premiery najświeższej FIFY 16 prezentujemy Wam jak wygląda w niej drużyna Śląska Wrocław. Zaczynamy od ustawienia, którym jest system 4-5-1 z wysuniętym środkowym napastnikiem.

 

 

Deweloperzy najpopularniejszej gry piłkarskiej na świecie dość wiernie odwzorowali wyjściową jedenastkę trenera Tadeusza Pawłowskiego. Miejsce w  bramce zajął więc Mariusz Pawełek, lewym obrońcą jest Dudu Paraiba, a  środek obrony tworzy duet Adam Kokoszka i Piotr Celeban. Linię defensywną WKS-u uzupełnia na prawej stronie Paweł Zieliński.

 

 

W linii pomocy na lewym skrzydle znaleźć będzie można jeszcze Roberta Picha, a w środku ustawieni są dwaj defensywni pomocnicy - Tom Hateley i Tomasz Hołota. Na prawym skrzydle prym wiedzie Flavio Paixao, a na pozycji ofensywnego pomocnika gra Peter Grajciar. Najbardziej wysuniętym napastnikiem drużyny jest Kamil Biliński. 

 

Którzy piłkarze Śląska Wrocław są najlepsi w grze FIFA 16?

 

Piotr Celeban - 72 overall

Środkowy obrońca został doceniony w kilku ważnych statystykach. Przede wszystkich 72 tempa, sprawia że jest jednym z najszybszych środkowych obrońców w całej polskiej lidze. Fizyczność 76 i 73 obrona sprawia, że nie jest łatwo w najnowszej FIFIE 16 przejść „Celika”. 3 gwiazdki na słabszej (lewej nodze) to też całkiem przyzwoity wynik jak na gracza defensywnego.

 

 

Flávio Paixao – 70 overall

Prawy pomocnik to jeden z lepszych techników w polskiej lidze. 4 gwiazdki słabszej (lewej) nogi oraz 4 gwiazdki sztuczek pozwalają na widowiskowe rajdy prawą flanką. Do tego 73 tempa i wysoka pracowitość w ataku, pozawalają pozostawić w tyle niejednego obrońcę Ekstraklasy. 

 

 

Dudu Paraíba – 69 overall

Szybki i skuteczny lewy obrońca. Najważniejszą statystyką jest 78 tempa i wysoka pracowitość w ataku. Ten zawodnik wspiera regularnie ataki drużyny ze skrzydła. Jest typowym nowoczesnym bocznym obrońcą, który wspomaga drużynę zarówno w obronie jak i w ataku.

 

 

Galeria zdjęć:

 

 

 

 

Zobacz również