Wydarzenia

Jarzębowski i Wypart z nowymi kontraktami

2019-07-08 15:00:00
Dwóch zawodników Akademii Piłkarskiej Śląska podpisało nowe kontrakty z wrocławskim klubem. Umowy Jakuba Jarzębowskiego oraz Oliviera Wyparta będą obowiązywać do końca czerwca 2021 roku.
Jakub Jarzębowski spędził miniony sezon w zespole U18, z którym wywalczył wicemistrzostwo Polski. Ofensywny pomocnik zdobył w poprzednich rozgrywkach pięć bramek i zaliczył pięć asyst. Występował również w rezerwach WKS-u. Strzelił dwa gole w decydującym spotkaniu z Bielawianką Bielawa (2:1), grał także w barażach o III ligę przeciwko AKS-owi Strzegom.

 
- Cieszę się, że nadal będę rozwijał swoje umiejętności w Śląsku Wrocław. Dziękuję klubowi za zaufanie – mówi Jakub Jarzębowski po złożeniu podpisu na nowym kontrakcie. 
 
Olivier Wypart od najmłodszych lat trenuje w WKS-ie, w którym przeszedł wszystkie etapy szkolenia. Lewy obrońca był mocnym punktem drużyny juniorów starszych, która sięgnęła po wicemistrzostwo Polski. W ubiegłym sezonie 18-latek zagrał w 27 meczach.  

 
- Od samego początku mojej przygody z piłką związany jestem ze Śląskiem. Nowa umowa to kolejny krok w moim rozwoju i motywacja do jeszcze cięższej pracy – podkreśla Olivier Wypart. 
 
Gratulujemy i życzymy samych sukcesów w zielono-biało-czerwonych barwach!
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Biuro Prasowe

Zobacz również