Wydarzenia

Jeden za wszystkich - wszyscy za Śląsk!

2016-01-22 12:05:00
2
Rusza sprzedaż karnetów na mecze Śląska Wrocław w rundzie wiosennej sezonu 2015/16. Podtrzymujemy najtańsze ceny abonamentów w historii. Kibice przedłużający swoje karnety mogą zapłacić za nie zaledwie 55 zł!

CENY:

 

 

Karnety obowiązują na pięć spotkań Śląska przed własną publicznością w rundzie wiosennej, czyli na mecze WKS-u z: Wisłą Kraków, Górnikiem Zabrze, Zagłębiem Lubin, Ruchem Chorzów i Cracovią.

 

Karnet tradycyjnie nabijany jest na Kartę Kibica. W tym sezonie do każdego abonamentu zostanie wyrobiona ona za darmo (w POK Oporowska i POK Królewiecka).

 

Plan stadionu:

 

 

 

 

 

Rezerwacja:

 

Zadbaliśmy o naszych wiernych karnetowiczów, którzy posiadali abonamenty w poprzedniej rundzie. Ich dotychczasowe miejsca pozostają zarezerwowane do 8 lutego.

 

Osoby które miały karnety jesienne i chcą przedłużyć je na wiosnę na tych samych miejscach przez konto bilety.slaskwroclaw.pl powinny najpierw odblokować swoją rezerwację w zakładce „Twoje Bilety”.

 

Gdzie kupić:

 

Karnety na mecze Śląska Wrocław można kupować w 12 punktach sprzedaży, których lista znajduje się po kliknięciu w zakładkę Punkty Sprzedaży. Abonamenty można kupować również za pośrednictwem strony www.bilety.slaskwroclaw.pl (sprzedaż otwarta dla WSZYSTKICH).

 

Kibiców, którzy nie posiadają Karty Kibica, a chcą nabyć karnet na mecze Śląska Wrocław zapraszamy do ich kupna w POK Oporowska i POK Królewiecka. Dzięki temu od razu będą mogli otrzymać Kartę Kibica i zakodowany na niej karnet.

 

Kibiców, którzy do tej pory nie posiadali abonamentów  na mecze Śląska Wrocław, ale posiadają Kartę Kibica zapraszamy do kupna karnetów w naszych wszystkich punktach sprzedaży.

 

UWAGA:

 

Wraz ze startem sprzedaży karnetów, rozpoczynamy również dystrybucję biletów na pierwszy mecz w 2016 roku z Wisłą Kraków. Więcej informacji w oddzielnych komunikatach.

Zobacz również