Wydarzenia

Karnetowicze wzięli udział w sesji!

2014-09-08 12:02:02
3
Wczoraj pierwsza drużyna Śląska Wrocław uczestniczyła w specjalnej sesji zdjęciowej. Poza zawodnikami zielono-biało-czerwonych pojawili się na niej również wierni kibice - posiadacze karnetów, którzy przed sezonem wygrali możliwość zrobienia sobie wspólnej fotografii wraz z graczami WKS-u!

Przed startem sezonu 2014/15 ogłosiliśmy konkurs, w którym każda osoba kupująca karnet na mecze Śląska Wrocław miała szansę na udział w sesji zdjęciowej z pierwszą drużyną WKS-u. Wczoraj na Stadionie Wrocław nastąpiło „odebranie” nagrody przez wszystkich zwycięzców w naszej zabawie. Zasiedli oni do wspólnej fotografii z graczami zielono-biało-czerwonych, a zakulisowe fotografie z tego przedsięwzięcia możecie obejrzeć poniżej.


 


Zgromadzeni karnetowicze byli bardzo zadowoleni z możliwości spotkania się z graczami swojej ukochanej drużyny. Wśród nagrodzonych znaleźli się zarówno młodzi kibice, jak i osoby uczęszczające na mecze Śląska Wrocław od dekad! Bez względu jednak na wiek, każda z nagrodzonych przez nas osób niezwykle cieszyła się z faktu otrzymania fantastycznej pamiątki, która (jesteśmy przekonani) stanie teraz w honorowym miejscu w domu każdej z nich.

 
 

Wspólna sesja fotograficzna z pierwszą drużyną Śląska Wrocław to jedna z wielu dodatkowych atrakcji, które przygotowujemy dla posiadaczy naszych karnetów. Od początku sezonu, spotkania WKS-u rozgrywane na Stadionie Wrocław osoby losowane z puli karnetowiczów mogą oglądać z perspektywy „Kanapy Kibica”. Fani, którzy kupili abonamenty na mecze zielono-biało-czerwonych mogą również liczyć na specjalne telefony od ludzi związanych z naszym klubem. W trakcie bieżących rozgrywek wykonywali je już Piotr Celeban (informujący o swoim powrocie do Wrocławia) i Tadeusz Pawłowski (zapraszający na towarzyski mecz z Borussią Dortmund).Autor: Mateusz Kondrat, Fot. WKS Śląsk Wrocław

Zobacz również