Wydarzenia

Karnety na rundę wiosenną już w sprzedaży

2023-01-17 08:00:00
Rusza sprzedaż karnetów na rundę wiosenną sezonu 2022/2023 PKO Ekstraklasy. To zdecydowanie najbardziej korzystna opcja dla wszystkich kibiców, którzy chcą dopingować Śląsk z trybun Tarczyński Arena Wrocław. Aby szczególnie docenić lojalność najwierniejszych kibiców Śląska Wrocław, przygotowaliśmy trzy rodzaje karnetów – złoty, srebrny oraz brązowy. Postaw na karnet i wybierz emocje od pierwszej do ostatniej ligowej kolejki!
Ważna informacja: wszystkie karnety zakupione na rundę jesienną wygasły i nie zostaną automatycznie przedłużone. W rundzie wiosennej obowiązuje nowy karnet, ale dotychczasowi karnetowicze aż do 20 stycznia mają pierwszeństwo wyboru swojego ulubionego miejsca. Kupując za pośrednictwem strony www, system automatycznie zaproponuje numer krzesełka. W przypadku chęci zmiany swojego dotychczasowego miejsca, poprzednie wróci do otwartej sprzedaży.

Osoby, które jesienią nie miały karnetu, również już teraz mogą go kupić i w ten sposób zapewnić sobie wstęp na wszystkie mecze PKO Ekstraklasy w rundzie wiosennej.

Kup karnet on-line!


 
RODZAJE KARNETÓWZłoty - dla stałych karnetowiczów od lat wspierających naszą drużynę.
Srebrny - dla osób posiadających karnet z wiosny 2021/22 oraz dla osób, które były stałymi karnetowiczami w sezonie 2019/20, ale wybuch pandemii Covid-19 uniemożliwił im zakup karnetów.

  Brązowy - dla nowych osób, chcących dołączyć do najwierniejszych kibiców.
 


Z karnetu można korzystać na trzy sposoby:
  • - za pośrednictwem karty kibica,
  • - pobierając bilety na poszczególne mecze na stronie www,
  • - korzystając z wirtualnej karty kibica.
Wszystkie opcje można wybrać w koszyku transakcji.
 

Dlaczego warto kupić karnet na rundę wiosenną PKO Ekstraklasy?
 Jeśli masz ulubione miejsce na Tarczyński Arena, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję rezerwacji wybranego miejsca na całą rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce lub wchodzić na stronę internetową - kupujesz tylko raz i jesteś przygotowany na całą rundę.

W rundzie wiosennej czekają nas nie lada emocje już od pierwszego meczu, czyli od starcia z Zagłębiem Lubin, które zostanie rozegrane 28 stycznia. Nie zwlekajcie z decyzją!


Autor: Biuro prasowe

Zobacz również

Wiadomości Wrocław Pogoda Wrocław Rozkład jazdy MPK Wrocław