Wydarzenia

Karnety na sezon 2018/19 w sprzedaży!

2018-07-23 11:40:00
Rozpoczynamy kolejny sezon z ukochanym Śląskiem Wrocław! Bądź zawsze ze WKS-em i wspieraj swoją ukochaną drużynę podczas każdego meczu na Stadionie Wrocław!
Sprzedaż karnetów rusza 18 czerwca i potrwa do 17 sierpnia. Jeszcze w tym roku do Wrocławia przyjadą takie zespoły jak Legia Warszawa, Lech Poznań czy Wisła Kraków. Z kolei w grudniu gościć będziemy Lechię Gdańsk w wyjątkowym meczu przyjaźni.

Karnet w tym sezonie będzie sprzedawany w formie jednego, papierowego biletu.

Do pierwszych stu karnetów sprzedanych w kasach przy ul. Oporowskiej i ul. Królewieckiej dołączamy kartę parkingową do wykorzystania na jednym meczu (parking wielopoziomowy)!

Cennik karnetów na mecze Śląska na sezon 2018/2019:
 
Dla kibiców przedłużających karnety z poprzedniego sezonu:Dla nowych karnetowiczów:Karnety sezonowe obejmują wszystkie mecze WKS-u na Stadionie Wrocław w ramach rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Dlaczego warto kupić karnet?

 
Po pierwsze - oszczędność!
 
Kibice, kupujący karnety, zaoszczędzą minimum 35% w porównaniu do zakupu pojedynczych biletów, a dodatkowo pierwsze rundy Pucharu Polski rozgrywane na Stadionie Wrocław obejrzą za darmo! Karnetowiczów nie obejmie także droższa cena biletów na mecze z Legią Warszawa i Lechem Poznań - oba spotkania mają w swoim karnecie. Dla kibiców przedłużających karnety ceny są jeszcze niższe, a ich miejsca z zeszłego sezonu są zarezerwowane do 19 lipca 2018!
 
Po drugie - wygoda!
 
Jeśli masz ulubione miejsce na Stadionie Wrocław, to karnet jest właśnie dla Ciebie! Kupując go, masz gwarancję zajęcia tego miejsca na cały sezon lub rundę. Nie musisz pamiętać o kupnie biletu przed każdym meczem, nie musisz stać w kolejce przed kasami - kupujesz raz, wygodnie i jesteś przygotowany na cały sezon.
 
Po trzecie - akcje promocyjne Klubu!
 
Jeśli podasz nam swój adres e-mail podczas zakupu karnetu lub wysyłając do nas wiadomość na adres kasy@slaskwroclaw.pl w trakcie sezonu, będziesz mógł brać udział w akcjach promocyjnych przygotowywanych przez klub tylko dla karnetowiczów!
 
Po czwarte - nie musisz mieć Karty Kibica!
 
Od tego sezonu jeśli nie posiadasz Karty Kibica, nie będziesz musiał jej wyrabiać! Karnet będzie wydrukowany w formie papierowej, tak jak pojedyncze bilety. Jeśli masz już kartę - w dalszym ciągu będziesz mógł używać jej jako karnetu.

Dodatkowo karnetowicze całkowicie za darmo obejrzą rundę finałową!

Nie możesz przyjść na któryś z meczów ukochanej drużyny, a nie chcesz by Twój karnet się zmarnował? Nawet 4 razy w ciągu rundy możesz przepisać bilet na pojedynczy mecz na inną osobę!

Mapka Stadionu Wrocław:

 

Kibice mogą również kupować karnety wyłącznie na rundę jesienną, ważny do końca roku kalendarzowego 2018:


Dla kibiców przedłużających karnety z poprzedniego sezonu:Dla nowych karnetowiczów:

 

UWAGA!
Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet bezpłatny (o tym więcej poniżej, w punkcie 7.)
Uczniom w wieku 13-18 lat oraz seniorom od 60. roku życia przysługuje karnet uczniowski i seniorski. Karnety ulgowe przysługują kobietom oraz studentom do 26. roku życia po okazaniu ważnej legitymacji studenckiej
 

Gdzie kupować karnety:

 
1. Karnety dostępne w kasach przy ul. Oporowskiej, przy ul. Królewieckiej, na Wyspie Kibica w Arkadach Wrocławskich, w salonach Kolportera oraz we wszystkich innych punktach sprzedaży.
 
2. Lista wszystkich punktów sprzedaży TUTAJ.
 
3. Karnety dostępne także na stronie bilety.slaskwroclaw.pl. Instrukcja kupna karnetu drogą internetową:
 
- zaloguj się na stronie bilety.slaskwroclaw.pl do swojego konta,
- wejdź w zakładkę TWOJE BILETY i usuń rezerwację miejsca,
- przejdź do zakupu karnetu i wybierz miejsce, które chcesz wykupić,
 

Ważne informacje!

 
1. Start sprzedaży w poniedziałek (18.06.2018). 
 
2. Karnet Sezonowy obejmuje rundę zasadniczą, a także rundę finałową sezonu 2018/2019 oraz pierwsze rundy Pucharu Polski.
 
3. Osoby posiadające karnety sezonowe i wiosenne z rozgrywek 2017/2018 mają zapewnioną rezerwację miejsca do 19 lipca.
 
4. Osoby mające karnety sezonowe z rozgrywek 2017/2018 dostaną dodatkowy rabat cenowy za przedłużenie karnetu nawet w wysokości 35%.
 
5. Karnet można przepisać do 4 razy w trakcie rundy na osobę w tej samej grupie cenowej.
 
6. Karnety można kupować także w systemie ratalnym, dostępnym na stronie bilety.slaskwroclaw.pl i w serwisie przelewy24.pl.
 
7. Dzieciom do lat 13 przysługuje karnet zerowy (bezpłatny), który trzeba również wyrobić!
 
8. Do każdego płatnego karnetu lub biletu wykupionego na trybunę A przysługuje darmowe miejsce parkingowe na Parkingu Wielopoziomowym.
 
Kartę parkingową odbiera się na kładce przy wejściu na esplanadę z parkingu wielopoziomowego na podstawie biletu wystawionego na trybunę A. Oddaje się ją zaś przy wyjeździe z parkingu podczas pobierania opłat.
 
9. Sprzedaż biletów na pierwszy mecz nowego sezonu na Stadionie Wrocław (Cracovia) ruszy 9 lipca.

Zapraszamy do zakupu i... widzimy się na meczach Śląsk Wrocław!
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Tomasz Matyga

Zobacz również