Wydarzenia

Kibice Śląska zorganizowali turniej dla dzieci na Stadionie Wrocław

2021-06-09 13:45:00
W miniony weekend na Stadionie Wrocław odbyło się wiele wydarzeń. Dzięki uprzejmości władz spółki zarządzającej stadionem, Stowarzyszenie Kibiców „Wielki Śląsk” wspólnie z Ośrodkiem „Kibice Razem” zorganizowali w piątek na płycie głównej turniej piłki nożnej w ramach Młodzieżowej Ligi Kibica.
Kilkanaście zespołów podzielonych na dwie kategorie wiekowe rywalizowało ze sobą na czterech boiskach rozstawionych na murawie wrocławskiego stadionu – tej samej, po której biegali niedawno zawodnicy WKS-u oraz reprezentacji Polski. Z pewnością tego dnia nie było przegranych - wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, spełniając swoje marzenia. Każda drużyna biorąca udział w turnieju opuściła Stadion Wrocław z pamiątkowym pucharem.


- Mimo że Dzień Dziecka był kilka dni wcześniej, to jednak kibice Śląska właśnie w piątek podarowali dzieciakom prezent najlepszy z możliwych. Dla nas, dorosłych, granie na murawie Stadionu Wrocław w ramach wcześniej odbywającego się XIII Turnieju o Puchar „Wielkiego Śląska” było dużym przeżyciem. Można więc sobie tylko wyobrazić, co czuły dzieci marzące o grze w piłkę na wrocławskim obiekcie, na którym występują piłkarze Śląska i reprezentacji Polski - powiedział Przemysław Piwowarski, prezes Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk.

Autor: kibiceslaska.pl

Zobacz również