Wydarzenia

Kiermasz koszulek w FanShopie #NaStadionie

2021-10-03 10:30:00
Szykuje się nie lada gratka dla kolekcjonerów koszulek piłkarskich i kibiców Śląska Wrocław! W FanShopie #NaStadionie rusza kiermasz, na którym będzie można kupić unikalne trykoty, które nigdy nie były i już nigdy nie będą dostępne w sprzedaży. Kto pierwszy, ten lepszy!
Sklep Śląska Wrocław przygotował ciekawą niespodziankę dla fanów WKS-u. Na specjalnym kiermaszu do kupienia będą koszulki nieprzeznaczone pierwotnie do sprzedaży. Co więc kibice znajdą od poniedziałku w FanShopie #NaStadionie?

Dostępne będzie blisko 200 różnego typu unikalnych trykotów:

- koszulki używane podczas meczów, w których piłkarze występowali w Lidze Konferencji Europy i Pucharze Polski
- koszulki w pełni nowe, przygotowane dla zawodników na wspomniane spotkania, ale ostatecznie nie użyte w trakcie meczów
- koszulki z poprzednich sezonów - od 2018/19 do 2021/22. Zarówno domowe, jak i wyjazowe
- koszulki z logotypami niedostępnymi w sprzedaży (branding Pucharu Polski, Ligi Konferencji, logo LV PED)
- koszulki bramkarskie, w pełnym lub częściowym brandingu

Wszystkie stroje będą dostępne w niższych niż normalnie cenach. Biorąc pod uwagę zwyczajowe ceny koszulki z pełnym brandingiem obniżki będą wynosić nawet blisko 150 złotych!

WAŻNE! Przedmioty dostepne na kiermaszu są wyłączone z wszelkich innych promocji i zniżek, również te dotyczące karnetowiczów.

Kiermasz trwa w FanShopie #NaStadionie od poniedziałku, 4 października, do meczu Śląska z Rakowem Częstochowa (16 października) lub do wyczerpania zapasów. Podczas spotkania z Rakowem koszulki nie będą w sprzedaży.

Pamiętajcie - podczas kiermaszu będziecie mogli kupić prawdziwe perełki, niedostępne nigdzie indziej, których liczba jest ograniczona. W związku z tym zalecamy, by wybrać się na zakupy jak najszybciej. Bo kto pierwszy - ten lepszy!

FanShop #NaStadionie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 12-17 oraz w soboty w godz. 10-14. Zapraszamy!
Autor: Jędrzej Rybak

Zobacz również