Wydarzenia

Kiermasz szkolny na meczu z Górnikiem

2014-08-28 13:45:36
Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami, a my doskonale wiemy, że wśród kibiców Śląska Wrocław jest wielu uczniów. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalne gadżety klubowe, które będzie można kupić już przy okazji wizyty na Stadionie Wrocław na meczu WKS-u z Górnikiem Zabrze.

Śląsk Wrocław zmierzy się z Górnikiem Zabrze w sobotę, 30 lipca, o godz. 18. Data tego spotkania idealnie wpisuje się w zakończenie wakacji, więc postanowiliśmy przygotować z tej okazji wiele atrakcji dla najmłodszych fanów WKS-u. Pożegnanie wakacji ze Śląskiem Wrocław opisywaliśmy już wam we wcześniejszych artykułach, a tym razem postanowiliśmy się skupić na ich drugim aspekcie, czyli początku roku szkolnego.

 

Dla uczniów, którzy przy okazji są kibicami zielono-biało-czerwonych przygotowaliśmy niezwykle interesujący asortyment klubowych gadżetów. W przeszklonych punktach sprzedaży na esplanadzie stadionu od ul. Królewieckiej i Lotniczej, będzie można kupować specjalnie przygotowane dla uczniów: plecaki, piórniki, zeszyty, długopisy, plany lekcji (jak na zdjęciu) i inne przybory szkolne w klubowych barwach!

 

Poza wymienionymi gadżetami przygotowanymi dla uczniów na naszych stoiskach będzie można kupić inne oryginalne pamiątki Śląska Wrocław. Zachęcamy do ich zakupu. Tylko w ten sposób wspieracie swój zespół i zyskujecie wysokiej jakości, sprawdzone produkty!

Autor: Mateusz Kondrat

Zobacz również