Wydarzenia

Kolej na derby!

2019-09-19 12:45:00
Komfortowy transport, wspieranie ulubionej drużyny i... oszczędność! Dzięki współpracy wrocławskiego klubu z Kolejami Dolnośląskimi kibice WKS-u mogą skorzystać z promocji „Powrót gratis”. Zapraszamy do skorzystania przy okazji derbów Dolnego Śląska!
Fani, którzy udadzą się Kolejami Dolnośląskimi na mecz Śląska na Stadionie Wrocław, otrzymają ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%. Warunkiem niższej opłaty jest posiadanie ważnego biletu (bądź karnetu) na rozgrywane w danym dniu spotkanie. Promocja dotyczy wszystkich połączeń z każdej stacji województwa do dowolnego przystanku na terenie Wrocławia, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta.

Najbliższa okazja do skorzystania z promocji to derby województwa między WKS-em a Zagłębiem Lubin. Mecz w sobotę, 21 września, o godz. 20.
 
Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.
 
 
 
Szczegółowe informacje:
 
 
1. Każdy podróżny udający się na mecz Śląska Wrocław na Stadionie Wrocław otrzyma ulgę handlową na przejazd pociągami KD w wysokości 50% (tzn. „Powrót gratis”).
 
2. Warunkiem niższej opłaty za przejazd jest posiadanie ważnego biletu na mecz, który
należy zachować do końca podróży (tj. aż do powrotu do stacji wyjazdu).
 
3. Bilet może być w wersji papierowej (kupiony on-line albo w punktach sprzedaży) lub elektronicznej na urządzenia mobilnych.
 
4. Bilety wystawia się w relacjach od dowolnej stacji na terenie województwa dolnośląskiego  do dowolnej stacji na terenie miasta Wrocław (w tym również w relacjach wewnętrznych w granicach Wrocławia).
 
5. Oferta obowiązuje wyłącznie w pociągach Kolei Dolnośląskich S.A. (z wyłączeniem pociągów specjalnych oraz połączenia „Pociąg do Kultury” Wrocław – Berlin – Wrocław).
 
6. Bilety będzie można nabyć we wszystkich kasach Kolei Dolnośląskich oraz w pociągach KD.
 
7. Zachowują ważność uprawnienia do ulg ustawowych (dla studentów, uczniów itd.), dzięki czemu podróżni legitymujący się odpowiednimi dokumentami zapłacą jeszcze mniej.
 
8. Promocja działa od 1 września i obowiązuje również na najbliższym meczu z Zagłębiem. Bilety do nabycia TUTAJ. 
 
9. Szczegóły promocji dla podróżnych udających się na mecze Śląska Wrocław dostępne są na stronie www.kolejedolnoslaskie.eu.
 
Autor: Biuro Prasowe, Fot. Krystyna Pączkowska

Zobacz również