Wydarzenia

Kolej na mecz z Piastem!

2018-09-21 14:20:00
Śląsk wraz z Kolejami Dolnośląskimi ułatwia kibicom drogę na mecze WKS-u na Stadionie Wrocław. Fani nadal mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej oferty. Komfortowy transport, wspieranie ukochanego Klubu i... oszczędność!
Udając się Kolejami Dolnośląskimi na mecz na Stadionie Wrocław, kibice otrzymują ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%. Warunkiem niższej opłaty jest posiadanie ważnego biletu na rozgrywane w danym dniu spotkanie. Promocja dotyczy wszystkich połączeń z każdej stacji województwa do dowolnego przystanku na terenie Wrocławia, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta.
 
Koleje Dolnośląskie to największy przewoźnik w województwie i jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek kolejowych w kraju. W 2016 roku przewiozły ponad 7,3 milionów pasażerów. Znakiem firmowym należących do Samorządu Województwa kolei są komfortowe warunki podróży w nowoczesnych pociągach z profesjonalną obsługą.

 
Koleje Dolnośląskie dołączają ofertę dla pasażerów, którzy kibicują Śląskowi Wrocław do grona biletów w ofercie pod ujednoliconą nazwą „Kibicuj z KD”. Pod tym hasłem zgromadzone zostaną bilety działające na identycznych zasadach. Jest to oferta skierowana do kibiców różnych klubów sportowych Dolnego Śląska.
 
Najbliższa okazja do skorzystania z promocji to mecz WKS-u z Piastem Gliwice. Spotkanie rozpocznie w niedzielę, 23 września, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław. Zapraszamy!
 
Szczegóły promocji dla podróżnych udających się na mecze Śląska Wrocław dostępne są na stronie www.kolejedolnoslaskie.eu.
 
 
Szczegółowe informacje: 
 
 
1. Każdy podróżny udający się na mecz piłki nożnej zespołu „Śląsk Wrocław” na Stadionie Wrocław otrzyma ulgę handlową na przejazd pociągami KD w wysokości 50% (tzn. „powrót gratis”).
 
2. Warunkiem niższej opłaty za przejazd jest posiadanie ważnego biletu na mecz, który należy zachować do końca podróży (tj. aż do powrotu do stacji wyjazdu).
 
3. Bilet może być w wersji papierowej (kupiony on-line albo w punktach sprzedaży) lub elektronicznej na urządzenia mobilnych.
 
4. Bilety wystawia się w relacjach od dowolnej stacji na terenie województwa dolnośląskiego  do dowolnej stacji na terenie miasta Wrocław (w tym również w relacjach wewnętrznych w granicach Wrocławia).
 
5. Oferta obowiązuje wyłącznie w pociągach Kolei Dolnośląskich S.A. (z wyłączeniem pociągów specjalnych oraz połączenia „Pociąg do Kultury” Wrocław – Berlin – Wrocław).
 
6. Bilety będzie można nabyć we wszystkich kasach Kolei Dolnośląskich oraz w pociągach KD.
 
7. Zachowują ważność uprawnienia do ulg ustawowych (dla studentów, uczniów itd.), dzięki czemu podróżni legitymujący się odpowiednimi dokumentami zapłacą jeszcze mniej.
 

 
Autor: Biuro Prasowe

Zobacz również