Wydarzenia

Kolej na Sandecję

2018-03-01 10:00:00
Śląsk wraz z Kolejami Dolnośląskimi ułatwia kibicom drogę na mecze WKS-u na Stadionie Wrocław. Komfortowy transport, wspieranie ukochanego Klubu i... oszczędność!
Kibice Śląska mogą korzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich przez klub i Koleje Dolnośląskie oferty. Udając się Kolejami Dolnośląskimi na mecz na Stadion Wrocław otrzymują ulgę na przejazd tam i z powrotem w wysokości 50%. Warunkiem niższej opłaty jest posiadanie ważnego biletu na rozgrywane w danym dniu spotkanie. Promocja dotyczy wszystkich połączeń z każdej stacji województwa do dowolnego przystanku na terenie Wrocławia, w tym również relacji w granicach wewnętrznych miasta.
 
Koleje Dolnośląskie to największy przewoźnik w województwie i jedna z najdynamiczniej rozwijających się spółek kolejowych w kraju. W 2016 roku przewiozły ponad 7,3 milionów pasażerów. Znakiem firmowym należących do Samorządu Województwa kolei są komfortowe warunki podróży w nowoczesnych pociągach z profesjonalną obsługą. 
 
Najbliższa okazja do skorzystania z promocji to mecz WKS-u z Sandecją Nowy Sącz. Spotkanie w sobotę, 9 grudnia, o godz. 15:30 na Stadionie Wrocław. Zapraszamy!

Szczegóły promocji dla podróżnych udających się na mecze Śląska Wrocław dostępne są na stronie www.kolejedolnoslaskie.eu.
 
 
Szczegółowe informacje: 
 
 
1. Każdy podróżny udający się na mecz piłki nożnej zespołu „Śląsk Wrocław” na Stadionie Miejskim we Wrocławiu otrzyma ulgę handlową na przejazd pociągami KD w wysokości 50% (tzn. „powrót gratis”).
 
2. Warunkiem niższej opłaty za przejazd jest posiadanie ważnego biletu na mecz, który
należy zachować do końca podróży (tj. aż do powrotu do stacji wyjazdu).
 
3. Bilet może być w wersji papierowej (kupiony on-line albo w punktach sprzedaży) lub elektronicznej na urządzenia mobilnych.
 
4. Bilety wystawia się w relacjach od dowolnej stacji na terenie województwa dolnośląskiego  do dowolnej stacji na terenie miasta Wrocław (w tym również w relacjach wewnętrznych w granicach Wrocławia).
 
5. Oferta obowiązuje wyłącznie w pociągach Kolei Dolnośląskich S.A. (z wyłączeniem pociągów specjalnych oraz połączenia „Pociąg do Kultury” Wrocław – Berlin – Wrocław).
 
6. Bilety będzie można nabyć we wszystkich kasach Kolei Dolnośląskich oraz w pociągach KD.
 
7. Zachowują ważność uprawnienia do ulg ustawowych (dla studentów, uczniów itd.), dzięki czemu podróżni legitymujący się odpowiednimi dokumentami zapłacą jeszcze mniej – na przykład:
a) uczeń w relacji Legnica – Wrocław Gł. – Legnica 9,83 zł  (zamiast 19,66 zł),
b) student w relacji Oborniki Śl. – Wrocław Gł. – Oborniki Śl. 5,17 zł  (zamiast 10,34 zł)
Autor: BP

Zobacz również